Mojra male2

MOJRA
mieszaniec pitbulla, urodzona 16.06.2016

Wygląd: biszkoptowa.
Charakter: wesoła, otwarta, niewychowana.
Zdrowie: zdrowa, głucha.

Miejsce pobytu: tom stały, Goleniów

Mojra to mieszaniec pitbulla.  Urodzona 16 lipca 2016, ma skończone 6 miesięcy. Mojra jest psem głuchym.
Przez swoje krótkie życie nie była nic uczona, więc jest psem do wychowywania od zera. Mieszkała w mieszkaniu, w bloku w Warszawie. Nie jest lękowa ani agresywna. Po prostu jest rozbrykana, pełna emocji i otwarta na świat. Nie jest nawet nauczona zostawania samej w domu.
Mojra jest łagodna do ludzi, bardzo cieszy się do dzieci. Zarazem jest nieuważna, więc jeszcze podszczypuje, skacze, nie zna komend typu "zejdź". Jest łagodna także do zwierząt, ale swoją chęcią zabaw i zaczepek bywa natrętna. Nie każdy pies to będzie tolerować. Do kotów nie mamy możliwości sprawdzenia, ale jeśli się to zmieni, od razu dopiszemy.
Jest fajnym psem, ale teraz człowiek musi jej pomóc w lepszym starcie, poprowadzić za łapę przez świat w sposób mądry, konsekwentny i odpowiedzialny.

Mojra jest odrobaczona i zaszczepiona. Warunkiem adopcji będzie sterylizacja po osiągnięciu dojrzałości. Idealnie, aby nowy właściciel chciał ją szkolić w profesjonalnym ośrodku oferującym szkolenie czworonogów. Mojra przebywa w Warszawie.
Kontakt w sprawie adopcji:  tel 501 797 018 lub 601 983 121, mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Mojra 7 Mojra 8 Mojra 9
Mojra 12 Mojra 13 Mojra 16

29.04.2017 Mojra to dorastająca nastolatka, która od niedawna ma stabilność, czytelnego przewodnika i uczy się życia. Obecnie mieszka w domu tymczasowym pod troskliwą opieką szkoleniowca. Nie jest agresywna, nie ma problemów z emocjami. Mojra jest łagodna do ludzi, bardzo cieszy się do dzieci. Jest łagodna także do zwierząt, choć swoją chęcią zabaw i zaczepek bywa natrętna, ale na szczęście świetnie dogaduje się z czytelnymi czworonogami.
Mojra to fajny pies, ale potrzebuje człowieka do pomocy w lepszym starcie, prowadzenia za łapę przez świat w sposób mądry, konsekwentny i odpowiedzialny.

Mojra 18 Mojra 19 Mojra 20

12.10.2017 Na nowy dom nieustająco czeka roczna, głucha pitbullka Mojra.
Sunia jest psem domowym, po szkoleniu PT. Na co dzień mieszka w domu tymczasowym w Konstancinie pod Warszawą u szkoleniowca psów. Dzięki tej szansie codziennie uczy się jak być "dobrym" psem.  Moira może mieszkać w domu z innymi psami. Kocha dzieci. Nie polecamy jej jedynie do domu z kotami. Jeśli szukasz młodego psa, masz na niego czas, lubisz aktywności - Moira jest dla Ciebie. Kontakt w sprawie adopcji: 665 615 159

Mojra 22 Mojra 23 Mojra 24 Mojra 25

01.04.2018 Na tę wiadomość musieliśmy czekać aż czternaście miesięcy. Nikt z nas nie spodziewał się, że tak fajny, młody, pozbawiony większych problemów szczeniak utknie w Fundacji aż na ponad rok. A jednak. Na drodze do pełnego szczęścia Mojry stanęły po części pech, a po części pewnie jej głuchota. Dni mijały, a panienka tymczasem dorastała, nabierała ogłady pod czujnym okiem swojego tymczasowego opiekuna, Sylwii z Superrdog Szkoła dla Psów. Poznawała inne psy, uczyła się relacji z nimi oraz współpracy z przewodnikiem, pomimo niepełnosprawności. Dziś jest prawie już dorosłą damą, zorientowaną na opiekuna, zgodną do zwierząt, kochającą dzieci. Dziś jest już także psem właścicielskim!
Mojra została adoptowana przez naszych wolontariuszy, Monikę i Radka. Zamieszkała w Goleniowie i będzie wiodła szczęśliwe życie u boku nowej rodziny i swojego przyszywanego psiego brata, Jokera. Was, kochani, w gronie Family AST witać już nie musimy, bo jesteście w niej od dawna. Pozostaje nam jedynie życzyć Wam wielu wspólnych, szczęśliwych chwil z Mojrą.

Mojra 27

 

 
 

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)