Buduj z nami BullDom!

LDnO banner

 

Buduj z nami BullDom!
Marzymy wielkimi marzeniami. Dla naszych psiaków: tych, które nas kształtowały, tych, które zaszczyt mieliśmy poznać, tych które wyciskały łzy szczęścia, łzy smutku, łzy goryczy nad niesprawiedliwością losu; tych, o które toczyliśmy szalenie trudne batalie; tych, które były, które są i które będą.
Dla nich wszystkich pragniemy stworzyć miejsce, które będą mogły nazwać swoim domem, w którym będą zadbane, zaopiekowane, ukochane. Miejsce, które będzie dla nich pięknym przystankiem w drodze do prawdziwego, stałego domu. Miejsce, które będzie też bezpieczną przystanią dla tych, dla których domku stałego zabraknie. Miejsce dla psich seniorów, którzy w najtrudniejszym okresie życia doznają porzucenia. Miejsce, które będzie naszą dumą.Pod to miejsce, ten dom, od lat kładziemy podwaliny, wyremontowaliśmy już pierwsze dwa pokoje, rozpoczęliśmy prace przy kolejnym pomieszczeniu. Ogrom codziennych zadań pozwala nam na wędrówkę w kierunku naszego marzenia maleńkimi kroczkami, ale wykonujemy je każdego dnia, niestrudzenie, bo wiemy, ile daje psom spokojny, stabilny dom, choćby tymczasowy. I ile psów tego domu desperacko potrzebuje.
Dziś możemy zrobić milowy krok. Ale nie sami! Potrzebujemy, byś złapał nas mocno za rękę i ruszysz z nami! Zaczęła się bowiem akcja Ratujemy zwierzaki, w której można wygrać dotację wysokości STU TYSIĘCY złotych. Pełni nadziei stajemy do konkursu i wierzymy, że wspólnie nam się uda!

Jak możesz nam pomóc?
Zasady konkursu są banalnie proste: o wygranej decyduje największa liczba unikalnych Darczyńców (a nie całości uzbieranej kwoty).
Na zebranie ich rekordowej ilości mamy czas do 6 grudnia 2023 roku (do godziny 23:59). Każda z darowizn nie musi przekraczać dosłownie jednej, symbolicznej złotówki, byleby tych pojedynczych złotówek, pojedynczych Darczyńców było jak najwięcej!
Wpłać wybraną kwotę do naszej skarbonki konkursowej, udostępnij ten apel, pomóż nam pomagać naszym ukochanym bullowatym.
Z przeogromną nadzieją, nadzieją, która zawsze pchała nas do przodu, przez wszystkie kłody, które życie rzucało pod nogi - prosimy - Buduj z nami BullDom! Tylko razem możemy dokonywać cudów.

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)