STYCZEŃ 2010
mimi2

DARCZYŃCY STYCZEŃ 2010

Żaneta Szaniawska, Michał Okoniewski, Sklep i Salon Piękności PSIE FANTAZJE...

DARCZYŃCY STYCZEŃ 2010

Żaneta Szaniawska, Michał Okoniewski, Sklep i Salon Piękności PSIE FANTAZJE, Agnieszka Stańczak, Grzegorz Firlit, Andrzej Strzelec, Alina Łuczak, Krzysztof Iwanowski, Kamil Kosik, Agnieszka Kościan, Piotr Tabachowicz, Patrycja Harasim, Rafał Wojtach, Małgorzata Nadolska, Tomasz Banach, Paweł Kamecki, Katarzyna Kaplińska, Lidia Chrzanowska, Hoanna Kraska, Katarzyna Messerszmidt - Pamrów, Witold i Julia Pionke, Izabela Tomczak, Andrzej Brzeziński, Maja Lasota, Damian Rack, Jolanta Racka, Małgorzata Latosińska - Mondry, Karolina Doering, Paulina Tyburska, Radosław Kokot, Dominik Strojecki, Dagmara Zwolińska, Ewelina Grula, Katarzyna Sobczyk, Małgorzata Kowalska, Jolanta Wargin, Marta Tyszka, Anna Gruszczyńska, Dominika Woźniak, Małgorzata Krzemieniecka, Aleksandra Soczuk, Magdalena Hubicka, Ewa Grinberg, Krzysztof Ciesielski, Marcin Smoderek, Krzysztof Kwiatkowski, Kazimierz Wójcik, Anelina Olejniczak, Maria Król, Aleksander Zabrocki, Małgorzata Tomaszewska, Ewa Rorawska, Małgorzata Krzemieniecka, Marek Zieliński, Julia Różańska, Iwona Borowska, Karolina Nej, Danuta Pyclik, Wojciech Tutak, Urszula Zimna, Sylwia Malińska, Erwin Straka, Joanna Guzik, Urszula Trzcińska - Stępień, Joanna Meyer, Karolina Rosłońska, Agnieszka Stańczak, Aneta Bartkowska, Ada Kobiałka, Teresa Truchan, Monika Ligęzowska, Monika Kowalska, Marta Szczepańska, Anna i Krzysztof Wasilewscy, Katarzyna Szeląg, Katarzyna Szmigerko, Dorota Sulimierska - Sadowska, Monika Pasternakiewicz, Izabela Bojanowska, MULTICRYL Agata Bielecka, Paweł Szumski, Agnieszka Szubert i Piotr Kantor, Marcin Nowicki, Aleksandra Szcześniak, Katarzyna Faczyńska, Renata Bogucka - Pawlińska, Małgorzata Lewandowska, Michał Sala, Mariola Matras, Agnieszka Piekarska, Maria Bojko, Żaneta Szaniarska, Ewa Wachowska, Tomasz Gehrke, Alina Krzeszowska, Anna Morawska, Agnieszka Paleczna - Turek, Małgorzata Zależna, Robert Kantor.

Na konto fundacji w dniach 1.01.2010 do 31.01.2010 wpłynęło: 7 464,09 zł

Wydatki fundacji w dniach 1.01.2010 do 31.01.2010 wyniosły: 14 007,77 .