Fundacja AST Fundacja AST

[B-stok] Piękna- młoda bullterierka szuka domu

Szczęśliwe zakończenia.

[B-stok] Piękna- młoda bullterierka szuka domu

Postprzez Aneta_M » 15 Paź 2012, 17:00

Piękna ma około roku. Miała już zaklepany domek we Wrocławiu, jednak państwo przestali kontaktować się ze schroniskiem, mimo że zapewniali, że będą dzwonić codziennie pytać co u suni. Nie dzwonili już kilka dni więc poproszono mnie o ogłaszanie bulki, także niunia jest do wzięcia.
W schronisku mówią na nią Piękna, ja nazywam ją downem ;) Niestety pojawiły się u niej problemy z agresją przy misce, czego nie było w pierwszych dniach jej pobytu w schronisku. Wcześniej można było grzebać jej w misce, zabierać jedzenie, wyjmować zabawki z pyska (sama jej wyjmowałam jak widziałam ją pierwszy raz) a teraz jest z tym problem. Akceptuje psy, nie wiadomo jak z sukami. Zaczynają robić jej się jakieś ranki na uszach.
Ogólnie jest zwariowaną świnią, pełna energii:)

KONTAKT DO SCHRONISKA:
tel: (085) 675 37 00
mail: schronisko@schronisko.bialystok.pl


Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Aneta_M
 
Posty: 1375
Rejestracja: 28 Cze 2011, 16:24
Miejscowość: B-stok

Re: [B-stok] Piękna- młoda bullterierka szuka domu

Postprzez awu » 15 Paź 2012, 19:05

cholera kolejna trikolorka z Białego Stoku oby miała tyle szczęścia co Lenka :roll: ale przydał by się ktoś kto by z nią pracował nad tymi zachowaniami bo to da jej szansę
awu
 
Posty: 310
Rejestracja: 13 Sty 2011, 15:50

Re: [B-stok] Piękna- młoda bullterierka szuka domu

Postprzez Aneta_M » 15 Paź 2012, 19:16

awu napisał(a): ale przydał by się ktoś kto by z nią pracował nad tymi zachowaniami bo to da jej szansę

Owszem, przydałby się ktoś taki.. ale w schronisku nie ma na to czasu, trzeba zająć się wszystkimi psami nie tylko nią.
Awatar użytkownika
Aneta_M
 
Posty: 1375
Rejestracja: 28 Cze 2011, 16:24
Miejscowość: B-stok

Re: [B-stok] Piękna- młoda bullterierka szuka domu

Postprzez awu » 15 Paź 2012, 20:23

Aneta M ja to doskonale rozumiem, że w schronisku trudno :( absolutnie nie piszę tego żeby wyrazić jakieś pretensje czy coś... ale wiem też że bula z problemami łatwo stracić, jak się nie zacznie z nim coś robić. Wbrew pozorom to są psy bardzo wrażliwe na otoczenie i łatwo wpadają w stan z którego bardzo trudno je odkręcić.

Na bullbazarku gdzie też pojawiło się ogłoszenie suni jakiś Kamil wyraził chęć adopcji jeśli to będzie potrzebne mogę zorganizować wizytę przed adopcyjną w Oleśnicy (tak ma wpisanie miejsce zamieszkania) we Wrocławiu też bym kogoś znalazła - osoby które mogły by to zrobić to osoby znające rasę i posiadające bule więc w razie czego proszę o info.
awu
 
Posty: 310
Rejestracja: 13 Sty 2011, 15:50

Re: [B-stok] Piękna- młoda bullterierka szuka domu

Postprzez Aneta_M » 15 Paź 2012, 20:36

awu napisał(a):Aneta M ja to doskonale rozumiem, że w schronisku trudno :( absolutnie nie piszę tego żeby wyrazić jakieś pretensje czy coś... ale wiem też że bula z problemami łatwo stracić, jak się nie zacznie z nim coś robić. Wbrew pozorom to są psy bardzo wrażliwe na otoczenie i łatwo wpadają w stan z którego bardzo trudno je odkręcić.

Na bullbazarku gdzie też pojawiło się ogłoszenie suni jakiś Kamil wyraził chęć adopcji jeśli to będzie potrzebne mogę zorganizować wizytę przed adopcyjną w Oleśnicy (tak ma wpisanie miejsce zamieszkania) we Wrocławiu też bym kogoś znalazła - osoby które mogły by to zrobić to osoby znające rasę i posiadające bule więc w razie czego proszę o info.


Dziewczyna, która zajmuje się bullami na pewno nie pozwoli Pięknej tak się zachowywać i będzie się starać zrobić coś z tym zachowaniem, ale tylko w porach karmienia, czasu na częstsze ćwiczenia nie ma. Chciałaby, ale siła wyższa każe zająć się pozostałymi psami.
Jeśli możesz to podeślij temu Kamilowi Piękną.
Awatar użytkownika
Aneta_M
 
Posty: 1375
Rejestracja: 28 Cze 2011, 16:24
Miejscowość: B-stok

Re: [B-stok] Piękna- młoda bullterierka szuka domu

Postprzez Joanna Zielińska » 16 Paź 2012, 11:18

Same gwiazdy w tym Waszym schronisku. Ja nie wiem jak mozna oddać tak wspaniałe psiaki:(
Awatar użytkownika
Joanna Zielińska
 
Posty: 318
Rejestracja: 15 Wrz 2011, 08:33

Re: [B-stok] Piękna- młoda bullterierka szuka domu

Postprzez Aneta_M » 16 Paź 2012, 17:20

Dziś do schroniska zadzwonił Pan z Wrocławia z pytaniami, dlaczego bulterierka jest ogłaszana, skoro on ją bierze? :mrgreen: Niunia po sterylizacji jedzie do nowego domu:)
Awatar użytkownika
Aneta_M
 
Posty: 1375
Rejestracja: 28 Cze 2011, 16:24
Miejscowość: B-stok

Re: [B-stok] Piękna- młoda bullterierka szuka domu

Postprzez jazooo » 16 Paź 2012, 21:06

Nie dziwię się, że ją bierze, bo... Piękna jest piękna :D
Awatar użytkownika
jazooo
 
Posty: 1955
Rejestracja: 23 Gru 2011, 12:13
Miejscowość: Ruda Śląska

Re: [B-stok] Piękna- młoda bullterierka szuka domu

Postprzez Aneta_M » 16 Paź 2012, 23:09

jazooo napisał(a):Nie dziwię się, że ją bierze, bo... Piękna jest piękna :D

Póki downiara w schronisku proszę o trzymanie kciuków:)
Awatar użytkownika
Aneta_M
 
Posty: 1375
Rejestracja: 28 Cze 2011, 16:24
Miejscowość: B-stok

Re: [B-stok] Piękna- młoda bullterierka szuka domu

Postprzez Joanna Zielińska » 17 Paź 2012, 11:31

trzymamy!!! ;)
Awatar użytkownika
Joanna Zielińska
 
Posty: 318
Rejestracja: 15 Wrz 2011, 08:33

Następna

Wróć do W nowym domu

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości