Fundacja AST Fundacja AST

[Białystok] Kama- starsza, grubiutka amstaffka

Na zawsze pozostaną w naszej pamięci.

Re: [Białystok] Kama- starsza, grubiutka amstaffka

Postprzez marzena2564 » 19 Sty 2013, 12:44

Może się mylę ,ale czy to nie jest ta sunia co jej Paniusia zmarła :?: ,albo może z inną sunią na forum pomyliłam , prawda ,podobna do Bajera ,schudła sunia i to dużo , mimo tych swoich latek kondycję ma i dobrze ,widac że sunia jest bez stresowa ,wesoła ,a tak jak pisałaś ze nie lubi dzieci ,bo napewno sie wychowywała w domu z dorosłymi i dlatego najlepszym domkiem był domek bez dzieci , wiem coś otym bo moje psiaki przebywały i przebywaja w domu z dorosłymi więc mały człowiek to dziwna istota :mrgreen: ,a poza tym może urody nie ma ,ale jest fajną sunią ja lubię takie psiaki a szcególnie sunie , mimo swojej tuszy nad którą można popracowc ,są słodkie milusie ,ja osobiscie lubie takie psiaki ,a co do zdjęc rozumiem Kamcię ,bo moja Kamiś też nie lubi się fotografowa :lol: :lol: :lol: powinna jak najszybciej znalesc domek ,bo jest fajna sunia naprawdę fajna :) :) :)
Awatar użytkownika
marzena2564
 
Posty: 377
Rejestracja: 04 Sty 2012, 11:17

Re: [Białystok] Kama- starsza, grubiutka amstaffka

Postprzez Aneta_M » 19 Sty 2013, 23:10

Jok napisał(a):Jest śliczna, spotykam taką bardzo podobną beczułkę jak wychodzę ze swoim, jest kochana i taka powolna. :) oby szybko znalazła domek.

hah Kama to również beczułka z tym że nie taka powolna! Potrafi nieźle fikać, taka śmieszna foczko-piłka;) Będę musiała kiedyś Wam nagrać jak ona śmiesznie hasa:)

Marzena jej pani nie zmarła, jej pani po prostu po raz 3 nie odebrała jej już ze schroniska...

Wczorajsze zdjęcia pulpeta:
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Aneta_M
 
Posty: 1375
Rejestracja: 28 Cze 2011, 16:24
Miejscowość: B-stok

Re: [Białystok] Kama- starsza, grubiutka amstaffka

Postprzez marzena2564 » 20 Sty 2013, 19:56

Powiem tak ,paskudny jest człowiek który tak postępuje ze zwierzeciem , taki człowiek nie ma za grosz sumienia okrutne jest to ,ale prawdziwe , mnie by serce pękło jak by mi psiak zginał ,nie dopuszczam takiej myśli ,a co dopiero oddac do schroniska :shock: , niewiemy dlaczego suni nie odebrała ,może się znudziła ,a moze dlatego ze jest stara i brzydka :?: , nie dowiemy sie :oops: a może znudzila się zabawka- proste , gdzie człowieczeństwo i szacunek do zwierząt -NIE MA a przeciez zwierzak kocha za nic, za darmo ,tylko za to że jesteśmy , dobrze żeby Kamcia znalazła swoją duszyczkę na dalsze swoje długie ,szczęśliwe latka :)
Awatar użytkownika
marzena2564
 
Posty: 377
Rejestracja: 04 Sty 2012, 11:17

Re: [Białystok] Kama- starsza, grubiutka amstaffka

Postprzez Jok » 20 Sty 2013, 21:11

Do kiedy posiadanie psa nie stanie się przywilejem w tym kraju, to takich paskudnych ludzi :twisted: będzie przybywać. Wyrzuci jak śmiecia i idzie po nowego psiaka ( zakaz dożywotni, tak jest w krajach cywilizowanych). Jeszcze dużo lat aby brali za to odpowiedzialność. Pseuduchy też jakoś są bezkarni, a miało być inaczej.
Jok
 
Posty: 593
Rejestracja: 28 Lis 2010, 17:01
Miejscowość: Opole

Re: [Białystok] Kama- starsza, grubiutka amstaffka

Postprzez Aneta_M » 10 Lip 2013, 14:47

Nowe wydarzenie Kamy na FB https://www.facebook.com/events/209657199190987/?ref=ts&fref=ts

Kama w niedzielę nieźle mnie wymęczyła, babcia ma duuuuużo siły, po przeciąganiu się z nią aż bolały mi plecy:P Patrząc na jej wagę, można by pomyśleć, że gdy biegnie to się toczy, jednak Kamcia hasa z lekkością motyla:)

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Aneta_M
 
Posty: 1375
Rejestracja: 28 Cze 2011, 16:24
Miejscowość: B-stok

Re: [Białystok] Kama- starsza, grubiutka amstaffka

Postprzez Aneta_M » 19 Wrz 2013, 21:59

Kama akceptuje psy (samce, na suczki nie sprawdzana).
Awatar użytkownika
Aneta_M
 
Posty: 1375
Rejestracja: 28 Cze 2011, 16:24
Miejscowość: B-stok

Re: [Białystok] Kama- starsza, grubiutka amstaffka

Postprzez Aneta_M » 22 Wrz 2013, 13:13

Nowe zdjęcia Kamy na jej wydarzeniu https://www.facebook.com/events/2096571 ... 7/?fref=ts
Awatar użytkownika
Aneta_M
 
Posty: 1375
Rejestracja: 28 Cze 2011, 16:24
Miejscowość: B-stok

Re: [Białystok] Kama- starsza, grubiutka amstaffka

Postprzez Aneta_M » 03 Lis 2013, 12:49

Nie zdążyliśmy znaleźć Kamci domu, odeszła w schronisku :( [*]
Image
Awatar użytkownika
Aneta_M
 
Posty: 1375
Rejestracja: 28 Cze 2011, 16:24
Miejscowość: B-stok

Re: [Białystok] Kama- starsza, grubiutka amstaffka

Postprzez Spinka » 03 Lis 2013, 14:07

To ona była na filmiku z Zybim, prawda? Szkoda psinki :(
23.07.2013 - Megusta dołącza do rodziny
Awatar użytkownika
Spinka
 
Posty: 553
Rejestracja: 24 Lip 2013, 11:30
Miejscowość: Poznań

Re: [Białystok] Kama- starsza, grubiutka amstaffka

Postprzez jola » 04 Lis 2013, 22:42

[*] zawsze mi w takich chwilach słów brakuje.
Przykre to, że nie zdążyliśmy i nie potrafiliśmy jej pomóc, że tak naprawdę to zawiodła się na człowieku. :cry:
Awatar użytkownika
jola
 
Posty: 271
Rejestracja: 21 Lis 2010, 23:06

PoprzedniaNastępna

Wróć do Za TM

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości