Fundacja AST Fundacja AST

Sharon

Na zawsze pozostaną w naszej pamięci.

Re: Sharon

Postprzez wronka » 09 Sie 2013, 21:18

Spinko - ojej, dziemkujemy. Miło nam :)
Jazoo - ja też trochę w szoku, bo jednak spodziewałam się towarzystwa (mimo wczesnej pory), a przez pół godziny - oprócz wzmiankowanych chartów - nie pojawił się w zasięgu wzroku ani jeden pies. Nic, kompletnie. Jedynie ze trzech porannych bezpsowych joggingowców.
Image
Dino [*], Sharon [*], Jukon, Szerman
Awatar użytkownika
wronka
 
Posty: 1013
Rejestracja: 13 Maj 2013, 13:16
Miejscowość: Gdańsk

Re: Sharon

Postprzez Dominikad.1989 » 09 Sie 2013, 21:38

A tak pytałam, bo interesują mnie wszelakie publikacje na temat schorzeń i leczenia, tak na przyszłość, w sumie na forach pozanjduję ale liczyłam na łatwizne i gotowce :D u nas kąpiel niemożliwa, bo woda to najgorsze zło a próbowałam jakoś Gabe przekonać :roll:
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie"
Awatar użytkownika
Dominikad.1989
 
Posty: 1014
Rejestracja: 08 Wrz 2012, 13:39

Re: Sharon

Postprzez jazooo » 09 Sie 2013, 21:47

Dominika, może jeszcze uda się namówić Gabulę na pływanie. Z Gretą było tak samo- póki nie zaczaiła o co w tym pływaniu chodzi to biegaa tylko po molo i szczekała jak głupia jakby wszystkich chciała ostrzec żeby nie wchodzili do wody albo jakby się bała że coś się stanie. Ale za to jak zaczęła pływać to teraz na siłę musimy ją z wody wyciągać. Może i na Gabrysię przyjdzie czas ;)
Awatar użytkownika
jazooo
 
Posty: 1955
Rejestracja: 23 Gru 2011, 12:13
Miejscowość: Ruda Śląska

Re: Sharon

Postprzez Dominikad.1989 » 09 Sie 2013, 22:02

oj oby, to by nam ułatwilo przetrwanie upałów, bo ona czasem tak dyszy, że ja zastanawiam się czy jest ok. Na razie zamówiłam taki basenik dla dzieci :D kosztował grosze, bo w sumie "po sezonie", postawie na balkonie i może powolutku nauczy się w nim moczyć i załapie, że woda jest fajna :)
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie"
Awatar użytkownika
Dominikad.1989
 
Posty: 1014
Rejestracja: 08 Wrz 2012, 13:39

Re: Sharon

Postprzez jazooo » 09 Sie 2013, 22:06

Nie chcę zaśmiecać wątku ale Greta nauczyła się pływać dzięki szarpakowi. Ma totalny odjazd jak widzi ten swój sznurek i zupełnie przypadkiem rzuciliśmy jej go dalej niż stała w wodzie. Poleciała za nim a spowrotem już przyplyneła z szarpakiem w dziubie :D
Awatar użytkownika
jazooo
 
Posty: 1955
Rejestracja: 23 Gru 2011, 12:13
Miejscowość: Ruda Śląska

Re: Sharon

Postprzez wronka » 10 Sie 2013, 08:09

Eeetam... to nie jest zaśmiecanie przecież :)
Żaden z naszych psów nigdy nie miał problemów z wodą; no chyba, że za problem uznamy wybitna niechęć do jej opuszczania (oczywiście z wyjątkiem złej odmiany wody, czyli tej w wannie).
Dlatego nie bardzo wiem, jak - oprócz patyków, zabawek, szarpaków i własnej osoby - zachęcić zwierzynę do zamoczenia stópek, a potem pływania. Widziałam jakiś odcinek Milana, w którym zwierzyna była do basenu wciągana... eee... no po mojemu to przemocą - przedstawiono to jako skuteczne, ale ja mimo wszystko zdecydowanie opowiadam się za marchewką. Zawsze marchewka :)
Image
Dino [*], Sharon [*], Jukon, Szerman
Awatar użytkownika
wronka
 
Posty: 1013
Rejestracja: 13 Maj 2013, 13:16
Miejscowość: Gdańsk

Re: Sharon

Postprzez Dominikad.1989 » 10 Sie 2013, 13:30

Gdzie, gdybym próbowała ją na siłę wnieść/wciągnąć to chyba by traumę przeżyła i nigdy więcej z własnej woli nie podeszła, dam jej czas i może wlzie :)
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie"
Awatar użytkownika
Dominikad.1989
 
Posty: 1014
Rejestracja: 08 Wrz 2012, 13:39

Re: Sharon

Postprzez wronka » 14 Sie 2013, 13:28

Ledwie zaleczylim poprzednie atrakcje wykwitła nowa. Zapalenie przestrzeni międzypalcowych z pięknym ropniem. Znowu antybiotyk. Oraz skarpeta (tu jest akurat jedyny akcent komediowy w tym dramacie, bo lewa noga chodzi względnie normalnie, a prawa - jak czapla po bagnie).
Zaczynam się powoli gubić, które leki kiedy i na co. Pójdę sobie w łeb strzelić alboco... :(
Image
Dino [*], Sharon [*], Jukon, Szerman
Awatar użytkownika
wronka
 
Posty: 1013
Rejestracja: 13 Maj 2013, 13:16
Miejscowość: Gdańsk

Re: Sharon

Postprzez izuś_85 » 15 Sie 2013, 11:01

wronka napisał(a):Eeetam... to nie jest zaśmiecanie przecież :)
Żaden z naszych psów nigdy nie miał problemów z wodą; no chyba, że za problem uznamy wybitna niechęć do jej opuszczania (oczywiście z wyjątkiem złej odmiany wody, czyli tej w wannie).
Dlatego nie bardzo wiem, jak - oprócz patyków, zabawek, szarpaków i własnej osoby - zachęcić zwierzynę do zamoczenia stópek, a potem pływania. Widziałam jakiś odcinek Milana, w którym zwierzyna była do basenu wciągana... eee... no po mojemu to przemocą - przedstawiono to jako skuteczne, ale ja mimo wszystko zdecydowanie opowiadam się za marchewką. Zawsze marchewka :)

to ja też zaśmiecę a co :lol:
mojego harpagana ruszyło do wody dopiero towarzystwo suni pływającej, ona skakała do patyka do wody a mój baran stał na brzegu i jojczał, ujadał wręcz w końcu coś w nim pękło i bach do wody, skoczył z brzegu od razu na głęboką wodę i tak zaczął pływać
a wcześniej prośby patyczki i piłeczki nie skutkowały niestety

wronka napisał(a):Ledwie zaleczylim poprzednie atrakcje wykwitła nowa. Zapalenie przestrzeni międzypalcowych z pięknym ropniem. Znowu antybiotyk. Oraz skarpeta (tu jest akurat jedyny akcent komediowy w tym dramacie, bo lewa noga chodzi względnie normalnie, a prawa - jak czapla po bagnie).
Zaczynam się powoli gubić, które leki kiedy i na co. Pójdę sobie w łeb strzelić alboco... :(


współczuję, wymyziaj Szaronke
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie" - Anonim
Image
Awatar użytkownika
izuś_85
 
Posty: 715
Rejestracja: 12 Cze 2013, 15:37
Miejscowość: Chorzów

Re: Sharon

Postprzez Spinka » 15 Sie 2013, 12:24

wronka napisał(a):Ledwie zaleczylim poprzednie atrakcje wykwitła nowa. Zapalenie przestrzeni międzypalcowych z pięknym ropniem. Znowu antybiotyk. Oraz skarpeta (tu jest akurat jedyny akcent komediowy w tym dramacie, bo lewa noga chodzi względnie normalnie, a prawa - jak czapla po bagnie).


Bidna:/ Proszę jej założyć jakąś piękną, gustowną skarpetę! ;)
23.07.2013 - Megusta dołącza do rodziny
Awatar użytkownika
Spinka
 
Posty: 553
Rejestracja: 24 Lip 2013, 11:30
Miejscowość: Poznań

PoprzedniaNastępna

Wróć do Za TM

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości

cron