Fundacja AST Fundacja AST

Złoty Bull BONIEK

Na zawsze pozostaną w naszej pamięci.

Re: Złoty Bull PILNIE SZUKA DT

Postprzez babyjane » 22 Sie 2013, 22:39

FonMedzik napisał(a):Ja się chyba w was zakocham!!!! Takie jesteście "bulokopnięte" jak i ja ;-))))) i w ogóle - GRATULACJE Z POWODU DECYZJI - no i w ogóle (kręcę fikołka) A pan B to "Dzikiego Węża" robi jak Rogerek !!! Zawsze powtarzałam - "Jak Dziadek zrobi tarzanko to nie ma....<tu weszła cenzura>" NOOO STRASZNIE SIE CIESZE i oczywiście zbiorczo trzymamy łapy.

<a tym od sterylek i ze schroniska - życzymy MATYSIEJ BIEGUNKI> O!



oj z takim wsparciem musi byc super, decyzja bardzo spontaniczna, ale takie są najlepsze, nie ma co się zastanawiać myśleć, on tak siedzi sam w tym obskurnym boksie :cry: Biedny ten mój facet ze mną, ciągle żyje problemami okolicznych psiaków, ciągle robimy za przechowalnię dla rekonwalescentów po kastracji, ciągle jakieś interwencje. Ale mówię po tym jak mnie nie zabił gdy dowiedział sie, ze przewoziłam w jego aucie kozę i to na tylnym siedzeniu już chyba nic nie jest w stanie nas zniszczyć :lol: Ale w Bońku (Borysku ) sam się zakochał. Powiem Ci, ze po głębszych przemyśleniach doszliśmy do wniosku, że wolimy mu "przyciąć jajka" u naszych wetów u nas też łatwiej mu będzie dojść do siebie po zabiegu, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ;)


mahtalie napisał(a):
babyjane napisał(a):już mam jednego wyjca w domu :lol: Tina potrafi dawać takie koncerty, że aż uszy bolą. Dobrze, że mam tolerancyjnych sąsiadów ;)


wyjec najgorszy :D Jak my się zorientowaliśmy, że Keyko chatę zjada pod nieobecność naszą ucieszyliśmy się, że przynajmniej robi to w milczeniu :D


Tina daje straszne koncerty jak zostanie zamknięta w klatce, teraz już jak mniej niszczy zostaje w domu luzem, no nie ma na nią złotego środka, jeszcze żaden pies nie zjadł mi tylu nerwów co ona :lol: Dominik do tej pory wspomina moją minę gdy zobaczyłam że noga od mojego antycznego kredensu jest nadgryziona, ale zawsze zrobi tą swoją minę "mamooo to nie ja tylko kosmici" i złość mi z miejsca przechodzi :P
Miracle Ast Team
Titanium Narcotic

viewtopic.php?f=12&t=1728&start=90
Borynioo <3
Awatar użytkownika
babyjane
 
Posty: 606
Rejestracja: 17 Kwi 2012, 18:23
Miejscowość: Jelenia Góra

Re: Złoty Bull PILNIE SZUKA DT

Postprzez FonMedzik » 23 Sie 2013, 07:44

regis tez mi koncertował w klatce. to zrobiłam tak - wszystkie smaczki, obrywki, kostki- dostawał do klatki. otwartej. teraz - klatka jest w pełni jego ;-) sam sie pcha ;-) lubi w niej sypiac nawet jak nie ma potrzeby. a psy izoluje : Roger w kuchni lub na balkonie, Regis na pokojach. da sie ;-) a chłopaki od pierwszego spojrzenia chciały sie zezrec. z mati na poczatku było zle- a potem - zgodne trio. omka - pełna komitywa ale starcia były. dacie rade - grunt zeby młodsze nie było namolne do starszego- bo dziadki to denerwuje.

a i jeszcze - ja mam klatkę nakrytą narzuta - to jest taka "norka" bo w odkrytej wszystko je rozpraszało. Własnie teraz Regis wyniósł się z łóżka pana do klatki. I spi słodko z otwartymi drzwiami... a na poczatku to tak mordę darł ze na boisku osiedla było słychac ;-)
SENIORY SĄ JAK WINO - IM STARSZE TYM LEPSZE!!!

Image
Awatar użytkownika
FonMedzik
 
Posty: 1346
Rejestracja: 11 Wrz 2012, 16:34
Miejscowość: Warszawa

Re: Złoty Bull PILNIE SZUKA DT

Postprzez babyjane » 23 Sie 2013, 15:46

Niuniuś już w domku. Przespał na moich kolankach całą drogę. Dzień rozpoczął sie strasznie, mój chłopak miał z rana wypadek gdy wracał z pracy, na szczęście przyjaciele zgodzili się z nami pojechać :shock: Byliśmy u Pana weterynarza, dostał antybiotyki, przez 8 dni będzie dostawał Cefaleksynę, zobaczymy jak to będzie. Ma ogromną niedowagę, ale to tylko kwestia dobrej karmy, został teraz też odrobaczony. Borysek już wykąpany nakarmiony (swoją drogą dziwię sie, że pies z taki apetytem może mieć taką niedowagę). Kąpiel oraz zabiegi pielęgnacyjne zniósł ze stoickim spokojem. No pies ideał, nie da sie w nim nie zakochać. Relacje z laseczkami już lepsze. Chociaż aby się wyciszył musieliśmy go dać do klatki kenelowej, zawodzi troszkę, ale telewizor go uspokaja. Wrzucę wieczorem robione na szybko fotki naszego Niuńka ;)

Dziękujemy bardzo wolontariuszkom Ani oraz oczywiście Dorotce, to dzięki nim Borys( wel Boguś i Boniek) dostał szansę :!:
Miracle Ast Team
Titanium Narcotic

viewtopic.php?f=12&t=1728&start=90
Borynioo <3
Awatar użytkownika
babyjane
 
Posty: 606
Rejestracja: 17 Kwi 2012, 18:23
Miejscowość: Jelenia Góra

Re: Złoty Bull PILNIE SZUKA DT

Postprzez izuś_85 » 23 Sie 2013, 16:35

babyjane napisał(a):Niuniuś już w domku. Przespał na moich kolankach całą drogę. Dzień rozpoczął sie strasznie, mój chłopak miał z rana wypadek gdy wracał z pracy, na szczęście przyjaciele zgodzili się z nami pojechać :shock: Byliśmy u Pana weterynarza, dostał antybiotyki, przez 8 dni będzie dostawał Cefaleksynę, zobaczymy jak to będzie. Ma ogromną niedowagę, ale to tylko kwestia dobrej karmy, został teraz też odrobaczony. Borysek już wykąpany nakarmiony (swoją drogą dziwię sie, że pies z taki apetytem może mieć taką niedowagę). Kąpiel oraz zabiegi pielęgnacyjne zniósł ze stoickim spokojem. No pies ideał, nie da sie w nim nie zakochać. Relacje z laseczkami już lepsze. Chociaż aby się wyciszył musieliśmy go dać do klatki kenelowej, zawodzi troszkę, ale telewizor go uspokaja. Wrzucę wieczorem robione na szybko fotki naszego Niuńka ;)

Dziękujemy bardzo wolontariuszkom Ani oraz oczywiście Dorotce, to dzięki nim Borys( wel Boguś i Boniek) dostał szansę :!:


cudnie :) mam nadzieje ze nic się chłopakowi twojemu nie stało :o
trzymam kciuki za dziadunia 8-) i dziewczynki
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie" - Anonim
Image
Awatar użytkownika
izuś_85
 
Posty: 715
Rejestracja: 12 Cze 2013, 15:37
Miejscowość: Chorzów

Re: Złoty Bull PILNIE SZUKA DT

Postprzez babyjane » 23 Sie 2013, 19:05

Nie nic mu się nie stało, auto lekko skasowane, ale bałam sie, że przez to nie dojedziemy ;)

Kilka fotek Królewicza, przepraszam za jakość ale robione iphonem jutro cyknę mu coś aparatem ;)

Image
Image
Buzi Buzi z Tiną :mrgreen:
Image
reakcja Boryska na "idziemy siku ?", doskonale wie co to znaczy ;)
Image
Image
Image
Image


Buniek to złoty chłopak, gdyby nie te hormony to ideał. Dzisiaj nie było nawet jednego warknięcia ze strony Tiny, ale on też nie jest taki natarczywy, jak się zbytnio nakręca to dajemy go do kenelówki wycisza sie i jest ok ;) Zjadł już drugą porcję karmy i chce jeszcze, ale no nie mogę go przekarmiać :(
Miracle Ast Team
Titanium Narcotic

viewtopic.php?f=12&t=1728&start=90
Borynioo <3
Awatar użytkownika
babyjane
 
Posty: 606
Rejestracja: 17 Kwi 2012, 18:23
Miejscowość: Jelenia Góra

Re: Złoty Bull PILNIE SZUKA DT

Postprzez Wielki Pluszak » 23 Sie 2013, 19:42

Witajcie ! Nawet nie wiecie z jaką wielką przyjemnością ogląda się takie zdjęcia i czyta wiadomości od Was. Te trzy nosy zwrócone ku sobie, na spokojnie, naturalnie, bezstresowo po prostu czad ! Psiak jest absolutnie zachwycający. To dopiero początek a mam wrażenie jakby był z Wami od dawna.
Jesteście WIELCY !
Nowy slogan reklamowy : Warto pomagać - warto ogłaszać .
A Dorotki to w ogóle fajne dziewczyny są ;) Kamień z serca gorąco Was pozdrawiam Dorota :lol:
Wielki Pluszak
 
Posty: 33
Rejestracja: 17 Lip 2012, 18:07

Re: Złoty Bull PILNIE SZUKA DT

Postprzez izuś_85 » 23 Sie 2013, 21:53

ale fajnie ze dziadek się odnalazł w nowej sytuacji :) oby tak dalej
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie" - Anonim
Image
Awatar użytkownika
izuś_85
 
Posty: 715
Rejestracja: 12 Cze 2013, 15:37
Miejscowość: Chorzów

Re: Złoty Bull PILNIE SZUKA DT

Postprzez babyjane » 23 Sie 2013, 22:01

to jest domowy pies Dziewczyny ;) wie co to łóżko wie co to przytulanie mizianie po plecach ;) właśnie wtulił się we mnie i śpi ;) a w naszą sofę w salonie wpasowuje się no wręcz idealnie i jeszcze sobie poduszeczkę kładzie pod pyszczek wygodnicki cwaniaczek :P
Miracle Ast Team
Titanium Narcotic

viewtopic.php?f=12&t=1728&start=90
Borynioo <3
Awatar użytkownika
babyjane
 
Posty: 606
Rejestracja: 17 Kwi 2012, 18:23
Miejscowość: Jelenia Góra

Re: Złoty Bull PILNIE SZUKA DT

Postprzez Atewi » 24 Sie 2013, 10:03

babyjane napisał(a):to jest domowy pies Dziewczyny ;) wie co to łóżko wie co to przytulanie mizianie po plecach ;) właśnie wtulił się we mnie i śpi ;) a w naszą sofę w salonie wpasowuje się no wręcz idealnie i jeszcze sobie poduszeczkę kładzie pod pyszczek wygodnicki cwaniaczek :P


Wygląda na to, że psiak zaznał wreszcie trochę spokoju. Zarówno w schronie, jak i na spacerach był strasznie niespokojny. Jakby ciągle czegoś szukał. Może właśnie tej sofy tak poszukiwał :D
Mam pytanie: mogę wykorzystać zrobione przez Ciebie zdjęcia przy wstawianiu nowych ogłoszeń :?: :?:
Atewi
 
Posty: 75
Rejestracja: 21 Sie 2013, 20:26

Re: Złoty Bull PILNIE SZUKA DT

Postprzez babyjane » 24 Sie 2013, 11:45

Oczywiście, ze tak, chociaż te są bardzo słabej jakości, dzisiaj będzie nowa porcja zdjęć, gdyż idziemy z psami (tzn ja z Dziewczynkami idę wcześniej a chłopaki dojadą pod samą łąkę, gdyż nie chcemy go przemęczać) na spacer i zabieram aparat. Niuniek przespał całą noc, wstał około 8 zjadł porcję karmy wyszedł na dwór wrócił do łóżeczka zawinął sie w swój kocyk i spał do prawie 11 :roll: Jest bardzo grzeczny i spokojny, no chyba, że odzywają sie hormony to wtedy szalej, ale tak jest wyciszony i spokojny, taki dżentelmen słodki ;)
Dzisiaj już zrobił normalną kupkę, widać, że karma mu służy, jest pełen energii i cały czas merda ogonkiem ;) południem wrzucę fotki ;)
Miracle Ast Team
Titanium Narcotic

viewtopic.php?f=12&t=1728&start=90
Borynioo <3
Awatar użytkownika
babyjane
 
Posty: 606
Rejestracja: 17 Kwi 2012, 18:23
Miejscowość: Jelenia Góra

PoprzedniaNastępna

Wróć do Za TM

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości