Fundacja AST Fundacja AST

Złoty Bull BONIEK

Na zawsze pozostaną w naszej pamięci.

Re: Złoty Bull PILNIE SZUKA DT

Postprzez mptoyo » 25 Sie 2013, 10:11

Filmiku nie da się temu zrobić, to trwa przeważnie krótko - a poniżej masz fotkę z psami które wychowały Karolinkę.
Image
Awatar użytkownika
mptoyo
 
Posty: 1021
Rejestracja: 04 Lut 2013, 23:35
Miejscowość: Warszawa-Zacisze

Re: Złoty Bull PILNIE SZUKA DT

Postprzez babyjane » 25 Sie 2013, 14:04

Dziękujemy wszystkim za odwiedziny tematu naszego Bońka ;) ;)

jazooo napisał(a):Ooooo co ja widzę :D Siostrzyczki mają przyszywanego tatusia :mrgreen: Suuuuper


Kochana jakby on chciał być tatusiem to by nie było tak źle, ale on chce być mężem :lol:

Kilka zdjęć sypialnianych, przepraszam Was, że tak meczę tymi fotkami, ale nie mogę się nim nacieszyć, a jak on pozuje :shock: normalnie urodzony model 8-)

Image
Image
Image

"Mamooo co mnie budzisz :?: "

Image
Image
Image
jak widać pierwsze wrażenie było bardzo mylące, teraz Tina i Bubuś śpią w jednym łóżku, zero jakichkolwiek sporów, zero negatywnych reakcji ;) Tina ma piekielny charakterek, ale kilka razy poszła do drugiego pokoju, posiedziała w samotności później przez jakiś czas była przez nas ignorowana i poskutkowało ;)
Image
z Mirką sytuacja od początku super, oni w ogóle są do siebie podobni z charakteru, takie ciepłe kluchy :lol: głowy wielkie a puściutkie :lol:
Image
Image
Image
Image
Image

Jest odzew w sprawie Boryska, są już dwie potencjalne bardzo fajne osoby, które znam miałby jak w raju, ale no nie wiem... Dlatego ja się nie nadaje na DT :P
Ostatnio edytowany przez babyjane, 25 Sie 2013, 14:10, edytowano w sumie 1 raz
Miracle Ast Team
Titanium Narcotic

viewtopic.php?f=12&t=1728&start=90
Borynioo <3
Awatar użytkownika
babyjane
 
Posty: 606
Rejestracja: 17 Kwi 2012, 18:23
Miejscowość: Jelenia Góra

Re: Złoty Bull PILNIE SZUKA DT

Postprzez Spinka » 25 Sie 2013, 14:09

Piękne zdjęcia! Tylko dla Was już na tej kanapie nie ma miejsca ;)
23.07.2013 - Megusta dołącza do rodziny
Awatar użytkownika
Spinka
 
Posty: 553
Rejestracja: 24 Lip 2013, 11:30
Miejscowość: Poznań

Re: Złoty Bull PILNIE SZUKA DT

Postprzez babyjane » 25 Sie 2013, 14:41

Spinka napisał(a):Piękne zdjęcia! Tylko dla Was już na tej kanapie nie ma miejsca ;)


kwestia przyzwyczajenia :lol: :lol:

Kilka słów o Borysku, jest pozytywny nawet do samców, czy kotów, troszkę nakręcony na ptaki, ale też nie żeby zrobić krzywdę tylko chce się bawić, na zaczepki nie reaguje. Pies dla osoby raczej mało aktywnej, co nie znaczy, ze nie lubi posiedzieć na słoneczku 8-) Ma ogromne serce, boi się bardzo samotności, jednak lubi spędzać czas w klatce pod warunkiem, że nie jest ona zamknięta. Nie "spina" się przy jedzeniu, jak prawdziwy dżentelmen odchodzi i czeka aż laski, w sumie to Tina sprawdzi co on tam ma ciekawego, na co oczywiście jej nie pozwalamy, każdy ma swoją miskę, ale Tina potrafi otworzyć drzwi i już mu dwa razy zrobiła rewizję, Bubuś tylko pomachał ogonkiem i czekał aż Tina wyjmie łepek z michy. Nie wie co to zabawki, dla niego najlepszą zabawą są pieszczoty, uwielbia drapanie po brzuszku zawsze kładzie się na pleckach i tylko czeka, a drapany pod uszkiem zasypia. Przesypia całe noce, troszkę gwiżdże przez sen (za parę dni sprawdzimy mu płucka). Na smyczy chodzi ładnie (dużo lepiej niż moje harpagany), zna komendę waruj. Busio waży ponad 29 kg i ma niesamowity apetyt więc wszystko idzie ku dobremu. Jestem w nim zauroczona, zakochana po same uszy, a on jest w nas niesamowicie wpatrzony. Na początku wydawało mi się, że woli mężczyzn, ale teraz zarówno do mnie cały czas się tuli jak i do mojego Dominika ;) Pies ideał, właśnie takiego psa szukałam :P Ja na tymczas z racji tego, ze Tina jest jaka jest mogę brać tylko takie bezproblemowe psy, ale to jaki jest Buniek przerosło nasze oczekiwania. Nic tylko go kochać <3
Miracle Ast Team
Titanium Narcotic

viewtopic.php?f=12&t=1728&start=90
Borynioo <3
Awatar użytkownika
babyjane
 
Posty: 606
Rejestracja: 17 Kwi 2012, 18:23
Miejscowość: Jelenia Góra

Re: Złoty Bull PILNIE SZUKA DT

Postprzez jazooo » 25 Sie 2013, 15:26

babyjane napisał(a):Kochana jakby on chciał być tatusiem to by nie było tak źle, ale on chce być mężem :lol:

Kilka zdjęć sypialnianych, przepraszam Was, że tak meczę tymi fotkami, ale nie mogę się nim nacieszyć, a jak on pozuje :shock: normalnie urodzony model 8-)

Coś mu się w końcu od życia należy :lol: A c do zdjęć to męcz nas, męcz. Takie męki to uwielbiam :D
Awatar użytkownika
jazooo
 
Posty: 1955
Rejestracja: 23 Gru 2011, 12:13
Miejscowość: Ruda Śląska

Re: Złoty Bull PILNIE SZUKA DT

Postprzez doddy » 25 Sie 2013, 16:28

Dziadzio mnie zachwyca!!! Cud!
W poniedziałek będzie u Was klatka, a we wt, środę posłanie do niej bo nam się nie zmieściło razem.
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: Złoty Bull PILNIE SZUKA DT

Postprzez Atewi » 25 Sie 2013, 16:52

zna komendę waruj
i "łapa" też (jak mu się opłaca).

Jest odzew w sprawie Boryska, są już dwie potencjalne bardzo fajne osoby, które znam miałby jak w raju, ale no nie wiem... Dlatego ja się nie nadaje na DT :P
Ktoś z Waszych znajomych chce go adoptować ? Wizyta Przedadopcyjna mam nadzieję wchodzi w grę.

Dziękujemy wszystkim za odwiedziny tematu naszego Bońka ;) ;)
Czuję się zazdrosna, niedawno to był "nasz" Borysiak :D :mrgreen:
Atewi
 
Posty: 75
Rejestracja: 21 Sie 2013, 20:26

Re: Złoty Bull PILNIE SZUKA DT

Postprzez babyjane » 25 Sie 2013, 17:14

Dziękujemy Fundacji Ast serdecznie, za kilka tygodni kupimy mu większą klatkę odeślemy z miejsca tą dla innych potrzebujących, każde wsparcie jest dla nas bardzo ważne, wielkie ukłony w Waszą stronę :!: Jesteście wielcy, a dodam jeszcze, że Bunia wypatrzyłam na fanpage'u fundacji, zapytałam jaki jest do piesków i potoczyło się jak sie potoczyło :D

Atewi napisał(a):
zna komendę waruj
i "łapa" też (jak mu się opłaca).

Jest odzew w sprawie Boryska, są już dwie potencjalne bardzo fajne osoby, które znam miałby jak w raju, ale no nie wiem... Dlatego ja się nie nadaje na DT :P
Ktoś z Waszych znajomych chce go adoptować ? Wizyta Przedadopcyjna mam nadzieję wchodzi w grę.

Dziękujemy wszystkim za odwiedziny tematu naszego Bońka ;) ;)
Czuję się zazdrosna, niedawno to był "nasz" Borysiak :D :mrgreen:


oj łapę tez podaje a jak się daje smakołyka wyżej to też daje głos :D ale to tak jak mówisz tylko jak się opłaca :lol: Cwana ta nasza bestia oj cwana :lol:

Na potencjalnych rodziców Borynia zgłosili się moi sąsiedzi z dołu, jeśli ich sunia, a z nią to różnie go zaakceptuje to biorę ich pod uwagę bo to wspaniali ludzie, którzy bardzo kochają zwierzęta, a ja bym miała go pod nosem ;) no i też Pani która jeszcze za czasów mojego wolontariatu w jeleniogórskim schronie wzięła do siebie mojego około 8 letniego tymczasowicza mieszankę Husky z Owczarkiem, Nero zmarł jakieś dwa miesiące temu :cry: ale tak jak mówię nie wiem czy będziemy w stanie go oddać... Poza tym z niczym nam sie nie spieszy, najpierw badania serca, krwi, no i płucek, bo strasznie "gwiżdże" później jak będzie wszystko okej to kastracja i dopiero będziemy myśleć co dalej, ale fajnie, że ludzie pytają chcą go poznać, dostał już dzisiaj prezenty, jest szczęśliwy a my przy nim :)
Miracle Ast Team
Titanium Narcotic

viewtopic.php?f=12&t=1728&start=90
Borynioo <3
Awatar użytkownika
babyjane
 
Posty: 606
Rejestracja: 17 Kwi 2012, 18:23
Miejscowość: Jelenia Góra

Re: Złoty Bull PILNIE SZUKA DT

Postprzez Atewi » 25 Sie 2013, 17:30

Poza tym z niczym nam sie nie spieszy
Dokładnie, co nagle to wiadomo... :twisted:

jest szczęśliwy a my przy nim :)
I to jest najważniejsze.

Dziękujemy Fundacji Ast serdecznie, za kilka tygodni kupimy mu większą klatkę odeślemy z miejsca tą dla innych potrzebujących, każde wsparcie jest dla nas bardzo ważne, wielkie ukłony w Waszą stronę :!: Jesteście wielcy, a dodam jeszcze, że Bunia wypatrzyłam na fanpage'u fundacji, zapytałam jaki jest do piesków i potoczyło się jak sie potoczyło :D
My też ogromnie dziękujemy Fundacji za zwrócenie uwagi na mojego melodramatycznego :oops: maila i nie pozostanie obojętnymi wobec losu dziadeczka.
Atewi
 
Posty: 75
Rejestracja: 21 Sie 2013, 20:26

Re: Złoty Bull PILNIE SZUKA DT

Postprzez doddy » 25 Sie 2013, 17:32

Nam dziadki szczególnie leżą na sercu... Strasznie się martwię, że rasa się starzeje i będzie coraz więcej seniorów.
Marzy się nam ośrodek, bo wiemy jak trudno będzie z ratowaniem seniorów za 2 - 4 lata.
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

PoprzedniaNastępna

Wróć do Za TM

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

cron