Fundacja AST Fundacja AST

[Gdynia] KNYX strasznie wychudzony i wychłodzony amstaff!

Na zawsze pozostaną w naszej pamięci.

[Gdynia] KNYX strasznie wychudzony i wychłodzony amstaff!

Postprzez natalia_aa » 09 Gru 2010, 04:43

Kolejny schroniskowiec, tak o mnie myślisz! A wiesz co ja myślę? Zdrajca i bezdusznik, który nazywa się człowiekiem, to on jest sprawcą tego, co tu powiem...

Niewiele pamiętam, nie wiem nawet czy miałem dom, w sumie? Nawet nie do końca potrafię sprecyzować, słowo dom, jedni tutaj mówią miska, inni kanapa, a jeszcze inni mała dziewczynka. Wiem jedno, kiedyś wołano na mnie inaczej, Ci tutaj mówią Knyx, to chyba oznacza, że coś się w moim życiu zmienia!

O! coś sobie przypomniałem, centrum miasta... ja... a wkoło masa ludzi, patrzących na mnie z politowaniem i szepczących coś na temat tego, „kto mi to zrobił?”. Fakt byłem głodny, zmarznięty i trochę było mi słabo, ale nie wiedziałem, że aż tak to widać! Pamiętam, że wsadzono mnie do samochodu, a potem... do takiej dużej klatki, nakryto kocem, dano jeść i pić.

Mówią, że to już tydzień odkąd tu jestem i, że wyglądam dużo lepiej, wiecie co? Ja czuję się o wiele lepiej, miło tu, codziennie pełna miska, spacery, ciepły koc, nawet mam swoją, prywatną obrożę! No tak, ale takich, jak oni jest tu ok 30, a takich jak nas ok 300, a ja? Ja tak bardzo bym chciał mieć swoją rodzinę, tą która będzie tylko ze mną!

Wstyd się przyznać, ale podsłuchałem ostatnio, jak mówili, że jestem przemiły i, że dawno tak fajnego psa nie było. Mówili też coś o tym, że jestem strasznym pieszczochem i, że tak słodko wyglądam, gdy pcham się na kolana, znaczy się sama prawda! Ja o sobie mogę powiedzieć Wam jeszcze tyle, że mam ok 6 lat, nauczyłem się grzecznie chodzić na smyczy no i całkiem, całkiem podobają mi się suczki, z facetami, jakoś nie mogę się dogadać.

Zastrzegamy sobie prawo do wizyty przed i po adopcyjnej. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej.
W razie pytań dot. Knyxa prosimy o kontakt 505-441-318 lub mail: jarek.florek@wp.pl


Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
natalia_aa
 
Posty: 767
Rejestracja: 17 Lis 2010, 20:39
Miejscowość: Gdynia

Re: [Gdynia] KNYX strasznie wychudzony i wychłodzony amstaff

Postprzez natalia_aa » 10 Gru 2010, 00:41

Zdjęcia dodane ;)
natalia_aa
 
Posty: 767
Rejestracja: 17 Lis 2010, 20:39
Miejscowość: Gdynia


Re: [Gdynia] KNYX strasznie wychudzony i wychłodzony amstaff

Postprzez natalia_aa » 05 Kwi 2011, 00:26

Knyx jest wykastrowany, przy okazji zabiegu skrócono mu ogon, ze względu na sporą ranę na jego końcu, która z każdym tygodniem od ciągłego uderzania ogonem robiła się coraz większa.

Udało nam się dowiedzieć, że Knyx to tak naprawdę 8 letni Hektor, pies do tej pory mieszkał w mieszkaniu, miał kontakt z dziećmi.
natalia_aa
 
Posty: 767
Rejestracja: 17 Lis 2010, 20:39
Miejscowość: Gdynia

Re: [Gdynia] KNYX strasznie wychudzony i wychłodzony amstaff

Postprzez natalia_aa » 16 Maj 2011, 14:06

Nadal bez domku...

14 kwietnia

Image

Image

Image


Anna napisał(a):3 maja wykorzystałyśmy na spacer i zabawę z Knyxem. Chłopak wygląda dość mizernie, jak sie ociepli zdecydowanie przyda mu sie kąpiel, jego sierść jest matowa co widać na zdjęciach.
Natomiast energii nie powstydziłby sie trzyletni psiak. W Knyxie przyszły opiekun odnajdzie świetnego kompana do spacerów.

Image

Image

Image

Image

Image

Image
natalia_aa
 
Posty: 767
Rejestracja: 17 Lis 2010, 20:39
Miejscowość: Gdynia

Re: [Gdynia] KNYX strasznie wychudzony i wychłodzony amstaff

Postprzez natalia_aa » 08 Sty 2012, 20:58

Strasznie zaniedbałam temat chłopaka - szczerze przyznam, że zapomniałam, iż go tu założyłam, więc wstawiam kilka aktualności...

Hektor lipcowy

natalia_aa napisał(a):Hektorek ;)

Image

Image

Image

Image

Image

Image



Hektor lipcowy w obiektywie Anny Marii :mrgreen:

natalia_aa napisał(a):Fot. Anna Maria Biniecka

Image

Image
natalia_aa
 
Posty: 767
Rejestracja: 17 Lis 2010, 20:39
Miejscowość: Gdynia

Re: [Gdynia] KNYX strasznie wychudzony i wychłodzony amstaff

Postprzez natalia_aa » 08 Sty 2012, 21:00

Heniutek jest stałym bywalcem naszych zlotów, oto listopadowe zdjęcia ;)

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
natalia_aa
 
Posty: 767
Rejestracja: 17 Lis 2010, 20:39
Miejscowość: Gdynia

Re: [Gdynia] KNYX strasznie wychudzony i wychłodzony amstaff

Postprzez natalia_aa » 08 Sty 2012, 21:04

W kilku słowach powiem, że Heniek to super pies, ciągnie wprawdzie, jak parowóz, więc dziewczyny wracają zawsze z dwukrotnie dłuższymi rękoma, ale nauka spokojniejszego chodzenia idzie mu coraz lepiej, co potwierdził ostatni spacer na, którym to Heniek zachowywał się wzorcowo!
Psów nie zaczepia i nie prowokuje, zaś sprowokowany wiadomo na zaczepkę odpowie, natomiast nie ma w tym żadnej ślepej agresji, a jego zachowania są w stu procentach czytelny i sygnalizowane.

Bez problemów podróżuje on komunikacją miejską, przejawia fascynację kamyczkowo-patyczkową, wyszukuje sobie patyczki i je sobie ciamga, a oto Heniek z piątkowego spaceru

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
natalia_aa
 
Posty: 767
Rejestracja: 17 Lis 2010, 20:39
Miejscowość: Gdynia

Re: [Gdynia] KNYX strasznie wychudzony i wychłodzony amstaff

Postprzez natalia_aa » 08 Sty 2012, 21:05

I Heniek w obiektywie Sebastiana ;)

Image

Image

Image
natalia_aa
 
Posty: 767
Rejestracja: 17 Lis 2010, 20:39
Miejscowość: Gdynia

Re: [Gdynia] KNYX strasznie wychudzony i wychłodzony amstaff

Postprzez natalia_aa » 07 Cze 2012, 23:29

Temat Heniutka nieco zakurzony, ale psiak zapomniany na pewno nie jest.
W miarę możliwości jest towarzyszem zlotów, a i w schronisku w miarę możliwości spacery ma chłopak zapewniane...
Szkoda tylko, że domu ani widu, ani słychu...


Image

Image

Image

Image

Image

Image
natalia_aa
 
Posty: 767
Rejestracja: 17 Lis 2010, 20:39
Miejscowość: Gdynia

Następna

Wróć do Za TM

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości