Fundacja AST Fundacja AST

Kilo, Hera ['], Frela

Masz psa, załóż mu galerie

Re: Kilo Hery

Postprzez mptoyo » 02 Lip 2013, 22:35

przykre, ale za to na fotkach wygląda ładnie. Uściski dla niej od Borówkowych wszystkich.
Awatar użytkownika
mptoyo
 
Posty: 1021
Rejestracja: 04 Lut 2013, 23:35
Miejscowość: Warszawa-Zacisze

Re: Kilo Hery

Postprzez chaos_bull » 18 Paź 2013, 09:14

wklejam kilka pięknych zdjęć wykonanych przez Monie w ostatnią niedziele.
Image
Image
Image
Image

Kiedyś słyszałem pewien pogląd mówiący że jeżeli mamy dwa psy i jeden odchodzi to ten drugi też zaczyna się "sypać". Tak chyba też jest u nas, po odejściu Hery, Kilo najpierw miał 2 tygodniową depresję, a teraz znać o sobie dało chore serduszko. Do tej pory jego wada (niedomykalność zastawki mitralnej), była bezobjawowa. Obecnie mamy spadek wydolności, kaszel sercowy i co najgorsze w wtorek Kilo pierwszy raz stracił przytomność- coś strasznego... W przyszłym tygodniu mamy robione echo serca, mam nadzieje że będzie dobrze. Kilo już na lekach. Liczymy na jakąś poprawę. Echh życie...
Image
bullterrier jest dowodem na to że bóg nie istnieje..
Awatar użytkownika
chaos_bull
 
Posty: 200
Rejestracja: 23 Kwi 2012, 13:34

Re: Kilo Hery

Postprzez Monia_Lol » 18 Paź 2013, 09:55

O matko :o domyślam się co czuliście jak stracił przytomność.. ja pier.. trzymam kciuki za poprawę.
Image
The future is easy because it does not exist but the past is difficult because it is forever.
Awatar użytkownika
Monia_Lol
 
Posty: 871
Rejestracja: 02 Gru 2011, 12:19
Miejscowość: Ruda Śląska

Re: Kilo Hery

Postprzez Dominikad.1989 » 22 Paź 2013, 08:57

Życie to ostatnie od czego można wymagać sprawiedliwości ale szlag mnie trafia jak pies znajduje dobry dom i tak szybko odchodzi z powodu choroby :( :evil: jest mi bardzo przykro ale cieszę się, ze mieliście choć kilka krótkich lat razem i liczę, ze bullek nie podda się chorobie i pocieszy się zyciem.
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie"
Awatar użytkownika
Dominikad.1989
 
Posty: 1014
Rejestracja: 08 Wrz 2012, 13:39

Re: Kilo Hery

Postprzez Monia_Lol » 11 Lis 2013, 21:01

Wczorajsze spacerowe :mrgreen:

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Image
The future is easy because it does not exist but the past is difficult because it is forever.
Awatar użytkownika
Monia_Lol
 
Posty: 871
Rejestracja: 02 Gru 2011, 12:19
Miejscowość: Ruda Śląska

Re: Kilo Hery

Postprzez Asta17 » 11 Lis 2013, 21:19

uuu...piękna lalunia! :) Czyżby Kilo miał nową towarzyszkę>?
Asta17
 
Posty: 417
Rejestracja: 15 Cze 2011, 23:11
Miejscowość: Ruda Śląska

Re: Kilo Hery

Postprzez chaos_bull » 13 Lis 2013, 10:29

wyciągnięta z schronu z zamiarem przetrzymania na DT i szukania nowej chaty, ale powoli Frela kradnie serducha... i nie wiemy jak to będzie. My kochamy staruszki... tą mądrość w oczach (HERA <3) a trafił się szczeniak 8-mcy:)
piekne foty!
p.s. a zła passa dalej trwa, Kilusia połamało w krzyżu, biedak kroku nie umie zrobić. fak!
Image
bullterrier jest dowodem na to że bóg nie istnieje..
Awatar użytkownika
chaos_bull
 
Posty: 200
Rejestracja: 23 Kwi 2012, 13:34

Re: Kilo Hery

Postprzez wronka » 13 Lis 2013, 10:37

Nie wiem, jak to u Was jest z krzyżem / kręgosłupem, więc może rada bez sensu, ale mojej staruszce, która czasami miewa naprawdę ciężkie poranki (podnosi się z dużym trudem, pokrzywiona, wygięta w pałąk, a potem skomląc rozpaczliwie drepcze do drzwi, przysiadając po drodze po kilka razy) pomaga ocieplanie plecków po przebudzeniu. Wstaję tak z pół godziny wcześniej, nagrzewam w gorącej wodzie (jak sie ma mikrofalówkę to jest jeszcze szybciej) taki sporawy kompres żelowy i przykładam do kręgosłupa na dobre 10-15 minut. Dzięki temu jest dużo dużo lepiej. Zaszkodzić nie zaszkodzi na pewno - może warto spróbować.
Image
Dino [*], Sharon [*], Jukon, Szerman
Awatar użytkownika
wronka
 
Posty: 1013
Rejestracja: 13 Maj 2013, 13:16
Miejscowość: Gdańsk

Re: Kilo Hery

Postprzez chaos_bull » 13 Lis 2013, 11:51

pierwszy raz połamało grubaska, ale dzieki za radę, myśle ze moze sie przydac
Image
bullterrier jest dowodem na to że bóg nie istnieje..
Awatar użytkownika
chaos_bull
 
Posty: 200
Rejestracja: 23 Kwi 2012, 13:34

Re: Kilo Hery

Postprzez chaos_bull » 10 Sty 2014, 11:58

jakiś czas temu zapadła decyzja że Frela zostaje,
dwie fotki ze szkolenia które zaliczyła z pancią w poprzedni week:)

Image
Image
Image
bullterrier jest dowodem na to że bóg nie istnieje..
Awatar użytkownika
chaos_bull
 
Posty: 200
Rejestracja: 23 Kwi 2012, 13:34

PoprzedniaNastępna

Wróć do Galeria

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości