Fundacja AST Fundacja AST

Szkolenie psów - zniżka poprzez Citeam.pl - Trójmiasto

Masz problem, postaramy się pomóc.

Szkolenie psów - zniżka poprzez Citeam.pl - Trójmiasto

Postprzez Sarenka » 05 Wrz 2011, 13:01

Na stronie Citeam.pl (coś jak groupon - grupowe zakupy) przez najbliżesz 3 dni jest możliwość wykupienia kuponu ze zniżką: 25 zł za kupon o wartości 100 zł do wykorzystania jako zniżka podczas płatności za wybrane warsztaty i kursy w Canac - Centrum Edukacji Kynologicznej.
Ja już taki kupon sobie zakupiłam, więc może i kogoś z was to zainteresuje? Może jakieś wspólnie szkolenia lub warsztaty?

Link do oferty:
http://citeam.pl/oferty/trojmiasto/szkolenie-psow/rl=_nCXsPy
Awatar użytkownika
Sarenka
 
Posty: 290
Rejestracja: 08 Lip 2011, 14:35
Miejscowość: Gdańsk

Re: Szkolenie psów - zniżka poprzez Citeam.pl - Trójmiasto

Postprzez mario1985-m1 » 03 Paź 2011, 21:47

i co Sarenka byłaś na tym szkoleniu??? polecasz??
też to widziałam i byłam chętna ale od 3tyg leże z nogą w gipsie - tak mnie moje kochane pieski urządziły na spacerku:-)))
Awatar użytkownika
mario1985-m1
 
Posty: 374
Rejestracja: 06 Kwi 2011, 20:47
Miejscowość: gdańsk

Re: Szkolenie psów - zniżka poprzez Citeam.pl - Trójmiasto

Postprzez Sarenka » 04 Paź 2011, 10:21

Byłam na pierwszych zajeciach z przywołania i okazało się, że narazie to nie są zajecia dla Gaii - spotkanie było w parku we Wrzeszczu (tam za czołgiem), prowadząca, Kasia, bardzo miła i pomocna, starała się bardzo aby szkolenie było efektywne, ale Gaia była bardzo nakręcona na wszystko inne wokoło. Wobec tego zaproponowała Nam spotkanie indywidualne i tam pokazała Nam jak zwrócić uwagę psa na przewodnika.
Jak dla mnie, dużo dobrych wskazówek i pełen profesjonalizm. Mamy teraz do wybory kilka zajęć m.in. weekendowe spacery, praca z klikerem czy zajęcia relaksacyjne z elementami zabawy z psem.
Nawet mieliśmy w ten weekend iść ale choroba Nas zmogła. W październiku zaczynają się zajęcia relersacyjne i będziemy w nich uczestniczyć. Napewno napiszę jak było i czy warto :)
Awatar użytkownika
Sarenka
 
Posty: 290
Rejestracja: 08 Lip 2011, 14:35
Miejscowość: Gdańsk

Re: Szkolenie psów - zniżka poprzez Citeam.pl - Trójmiasto

Postprzez mario1985-m1 » 05 Paź 2011, 17:40

wow, super!!!
Awatar użytkownika
mario1985-m1
 
Posty: 374
Rejestracja: 06 Kwi 2011, 20:47
Miejscowość: gdańsk


Wróć do Wychowanie i szkolenie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości