Fundacja AST Fundacja AST

Karma Josera Agilo

Rady z naszych doświadczeń.

Karma Josera Agilo

Postprzez Be_cia » 24 Sie 2012, 08:21

Witam,
Czy ktoś z was podawał psu tą karmę?
czekam na jakieś opinie, ewentualnie jaką karmę polecacie dla psa około 1,5 roku bez problemów żywieniowych ?
Awatar użytkownika
Be_cia
 
Posty: 103
Rejestracja: 04 Lip 2012, 14:12

Re: Karma Josera Agilo

Postprzez chaos_bull » 24 Sie 2012, 16:09

http://www.josera-polen.de/agrar/index. ... k-w&area=1
firma josera specjalizuje sie w produkcji paszy dla wieprzków, nie karmy dla psów. skład tej karmy jest straszny..
ja bym takiego czegoś psu nie dał.
Image
bullterrier jest dowodem na to że bóg nie istnieje..
Awatar użytkownika
chaos_bull
 
Posty: 200
Rejestracja: 23 Kwi 2012, 13:34

Re: Karma Josera Agilo

Postprzez Be_cia » 24 Sie 2012, 16:23

Troszke mnie zaskoczyłeś ta opinią. Dostałam info od babki która zajmuje się hodowlą psów że jest to dobra karma - ale ze względu na fakt że się na tym nie znam to wierzę ...
Co prada moja suka ( karmiłam ja ta karmą) przy sterylizacji miała problemy i wet powiedział że to może własnie od karmy mogły być takie problemy.
A jaką karmę polecisz ?
Awatar użytkownika
Be_cia
 
Posty: 103
Rejestracja: 04 Lip 2012, 14:12

Re: Karma Josera Agilo

Postprzez chaos_bull » 25 Sie 2012, 14:52

zalezy ile chcesz wydac kasy. jezeli musiał bym karmic psy suchym to jedynie karmy super premium, super premium mają min. 20% mięsa. choc to i tak niewiele.
ta josera zawiera zboża i kukurydze, czyli rzeczy nie wskazane dla psów. psowate w naturze są padlino i mięsożercami, jeżeli jadły by warzywa to głownie te znajdujące się w żołądkach ich ofiar.
lepiej znajdz jakiś duży mięsny w swojej okolicy i spróbuj barfa. kup w sklepie jakiś korpus, szyjki, ogony, posyp jakiś preparatem wit. polej olejem lnianym i podaj te mieso psu na surowo. powinien byc zadowolony, w razie czego udziele wiecej wskazówek. pozdrawiam
Image
bullterrier jest dowodem na to że bóg nie istnieje..
Awatar użytkownika
chaos_bull
 
Posty: 200
Rejestracja: 23 Kwi 2012, 13:34

Re: Karma Josera Agilo

Postprzez alton » 10 Paź 2012, 11:24

Nice post. I like it. Thanks for sharing these information. Keep it up. :lol: :P
alton
alton
 
Posty: 1
Rejestracja: 10 Paź 2012, 11:17


Wróć do Zdrowie i żywienie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości