Fundacja AST Fundacja AST

Alergie

Rady z naszych doświadczeń.

Re: Alergie

Postprzez Frigg » 30 Maj 2013, 20:01

Robiłam biorezonans i odczulałam moje dwie suńki u dr Milewskiej, u jednej poprawa była niemal natychmiastowa, Kascioche odczulałam kilkanaście razy, różnica w tym roku jest znacząca. Osobiście jako alergik jestem sceptyczna, ale na moje psy działa, uważam, że warto spróbować :)
Frigg
 
Posty: 72
Rejestracja: 01 Wrz 2012, 14:15

Re: Alergie

Postprzez doddy » 30 Maj 2013, 20:09

Ja z odczulaniem mam różne spostrzeżenia. Ale do oceny na co pies jest uczulony - uważam, że warto.
Image
13.10.2011 o 4:45 świat się zatrzymał... Mamba [*]
Awatar użytkownika
doddy
 
Posty: 7489
Rejestracja: 08 Lis 2010, 11:18
Miejscowość: Warszawa

Re: Alergie

Postprzez Doris » 03 Cze 2013, 00:13

Witam
Dzisiaj wieczorem Daisy dostała silnego ataku alergicznego ..... tysiące bąbli na całym ciele , najbardziej spuchnięty pyszczek, kufa oraz oczko
Po godzinie było tylko gorzej weterynarz stwierdził : obrzek trzewioczaszki uogólniona pokrzywka ... po otrzymaniu leków opuchlizna była dwa razy większa
Po rozmowie z wetem okazało sie ze to dzisiaj 4 taki przypadek rasy Amstaff
Czy kiedykolwiek Wasze psy miały takie bąble ? Młoda przestała sie drapać i poszła spac ale nie wiem co będzie rano ... Wygląda tragicznie i ma problemy z oddychaniem :(
Awatar użytkownika
Doris
 
Posty: 199
Rejestracja: 23 Cze 2012, 19:30
Miejscowość: Katowice

Re: Alergie

Postprzez Dominikad.1989 » 03 Cze 2013, 18:32

Gabi tak miała jak ja inteligentnie jej założyłam hiltona obróżkę na pchły...ale na to wet dał konkretną substancję i jej zeszło. Ciekawe co Twoją Dejze tak uczuliło.
A i zapomniałam dodać, że jej pomogło jak ja wykąpałam, tzn wsadziłam pod letni prysznic, bez żadnego szamponu. Częściowo przynajmniej zlazło to wszystko.
"Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie"
Awatar użytkownika
Dominikad.1989
 
Posty: 1014
Rejestracja: 08 Wrz 2012, 13:39

Re: Alergie

Postprzez jazooo » 03 Cze 2013, 18:36

Greta miała z traw na brzuchu takie czerwone placki i coś w stylu pryszczy- ropne krosty. Lekarz przepisał nam krem Lorinden N . Przez tydzień musiałam ją przemywać 3 razy w ciągu dnia Hexodermem, a potem jak już brzuch wyschnął, czerwone miejsca i krosty smarować kremem. Gdyby to nie pomogło miałam się zgłosić po antybiotyk a w ostatecznej wersji po steryd. Na szczęście obyło się bez tego typu farmakologii. Teraz tylko profilaktycznie po ostatnim spacerze przemywam jej brzuch hexodermem. Wydaje mi się że będziemy miały co roku ten problem, bo pamiętam, że jak w ubiegłym roku Greta była w schronisku to miała to samo ale w wiekszym stopniu (wiadomo- warunki bytowe też robią swoje), więc schroniskowy wet podawał jej sterydy.
Awatar użytkownika
jazooo
 
Posty: 1955
Rejestracja: 23 Gru 2011, 12:13
Miejscowość: Ruda Śląska

Poprzednia

Wróć do Zdrowie i żywienie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron