Fundacja AST Fundacja AST

w jakim wieku ast nabiera masy

Rady z naszych doświadczeń.

Re: w jakim wieku ast nabiera masy

Postprzez Jok » 30 Gru 2011, 00:00

Zdjęcia na pewno będą, tylko tak jak pisałem, muszą mi w tym pomóc znajomi, obiecali że przyjdą w Nowym Roku. A co tej linii to prawda zanika. Ta hodowla z której brałem psa już nie istnieje. Pan się zapakował i wyjechał do Stanów.
Jok
 
Posty: 593
Rejestracja: 28 Lis 2010, 17:01
Miejscowość: Opole

Re: w jakim wieku ast nabiera masy

Postprzez katepat2 » 30 Gru 2011, 00:02

odnośnie tych wspólnych przodków to w moim przypadku jest bardziej wartość sentymentalna, Aimi i Goldie mają wspólnego dziadka Yrro (dla Aimi to prapradziadek :mrgreen: ) ale są tak różne od siebie, pod względem charakteru, temperamentu, budowy ciała, że właściwie poza maścią nie znajduję podobieństwa :)

a co do naszego Tipitowego wątku :mrgreen: tu na forum szczerze mówiąc nie wiedziałabym gdzie możemy podpiąć taki temat.. ale na niebieskim forum jest taki dział "hodowle" - może tam?
http://www.amstaff-pitbull.eu/viewforum.php?f=61
ImageImageImage
[*] Goldie 04.07.1997-08.08.2009
nic już nie jest takie samo... do zobaczenia Słoneczko
Awatar użytkownika
katepat2
 
Posty: 235
Rejestracja: 11 Paź 2011, 08:46
Miejscowość: Górny Śląsk

Re: w jakim wieku ast nabiera masy

Postprzez Monia_Lol » 30 Gru 2011, 10:43

katepat2 napisał(a):a co do naszego Tipitowego wątku :mrgreen: tu na forum szczerze mówiąc nie wiedziałabym gdzie możemy podpiąć taki temat.. ale na niebieskim forum jest taki dział "hodowle" - może tam?
http://www.amstaff-pitbull.eu/viewforum.php?f=61


Pewnie, możemy się tam przenieść :)

A żeby tak juz nie odbiegać od tematu- jak widać, wiele też zależy od genów i pochodzenia ;)
Image
The future is easy because it does not exist but the past is difficult because it is forever.
Awatar użytkownika
Monia_Lol
 
Posty: 871
Rejestracja: 02 Gru 2011, 12:19
Miejscowość: Ruda Śląska

Re: w jakim wieku ast nabiera masy

Postprzez Monia_Lol » 31 Sty 2012, 11:48

Jok napisał(a):Zdjęcia na pewno będą, tylko tak jak pisałem, muszą mi w tym pomóc znajomi, obiecali że przyjdą w Nowym Roku.


Jok, już jest nowy rok :) i jak ze zdjęciami? doczekamy sie? :oops:
Image
The future is easy because it does not exist but the past is difficult because it is forever.
Awatar użytkownika
Monia_Lol
 
Posty: 871
Rejestracja: 02 Gru 2011, 12:19
Miejscowość: Ruda Śląska

Poprzednia

Wróć do Zdrowie i żywienie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości