Fundacja AST Fundacja AST

Jaka pierwsza rasa psa

Tematy związane z przepisami prawnymi.

Re: Jaka pierwsza rasa psa

Postprzez KasjuszMag » 04 Lip 2023, 15:33

Mam ogromną przyjemność podzielić się swoim doskonałym doświadczeniem z firmą zajmującą się obróbką metali w Gnieźnie. Ich profesjonalizm i dokładność są niezrównane. Zamówione przeze mnie części zostały wykonane z najwyższą starannością i precyzją, a jakość wykończenia była na najwyższym poziomie. Cały proces zamówienia był niezwykle sprawny i terminowy. Personel był uprzejmy i odpowiedział na wszystkie moje pytania. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów i na pewno skorzystamy z ich usług w przyszłości. Gorąco polecam firmę zajmującą się obróbką metali w Gnieźnie!
KasjuszMag
 
Posty: 188
Rejestracja: 02 Lis 2022, 12:34

Re: Jaka pierwsza rasa psa

Postprzez Darekso » 31 Sie 2023, 15:12

Jako pierwszego psiaka szczególnie przy małym dziecku polecam raczej łagodne i małe pieski, niż te rasy piesków, które wyrastają dość duże. Ogólnie poleciłbym kundelka na początek, myślę, ze nie są też zbyt wymagające, a jednak można się nauczyć odpowiedzialności i dla początkujących w zupełności powinien wystarczyć.
Jeśli chodzi o jakieś rasy to poleciłbym szczególnie: pudla, owczarka szkockiego collie, sheltie, beagle, golden retriever lub samojeda :)
Darekso
 
Posty: 102
Rejestracja: 26 Cze 2020, 12:07

Poprzednia

Wróć do Psy i prawo

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

cron