Klopsik male2

KLOPSIK
w typie amstaffa, urodzony 05.01.2019 r

Wygląd: płowy, białe znaczenia.
Charakter:spokojny, stabliny, zapatrzony w ludzi. 
Zdrowie: odrobaczony, zaszczepiony, zachipowany.

Miejsce pobytu: dom stały, Grodzisk Mazowiecki

Klopsik to szczeniak w typie amstaffa. Urodził się 5 stycznia 2019 r. Został wraz z bratem oddany do Fundacji AST, celem znalezienia dobrego, troskliwego i dbającego domu. Klopsik obecnie mieszka w domu tymczasowym pod Warszawą. Ma psich i kocich przyjaciół z którymi dogaduje się perfekcyjnie. Dał nam się poznać jako niezwykle fajny materiał na psiaka. Jest stabilny, pokorny, dość spokojny. Chowany w domu, nauczony rytmu dnia. Ładnie znoszący podróże w aucie. Dzielny maluch, zawsze kroczący za opiekunami. Mały ma za sobą pierwsze odrobaczenie, szczepienie.
Dla Klopsika szukamy domu, któremu będzie się chciało dać dużo od siebie. Czasu, energii, aktywności. Czasu - aby psiak załapał naukę czystości, zostawania, codziennych rytuałów. Energii - bo przy szczeniaku jest zawsze dużo pracy i nieprzespanych nocy. Aktywności – bo małemu należą się nie tylko krótkie częste spacery konieczne przy nauce czystości, ale również długie wędrówki na poznawanie świata i zmęczenie. Jeśli jesteście odpowiedzialną rodziną, szukacie psa, któremu możecie się poświęcić na najbliższe kilkanaście lat, chcecie psiaka szkolić, wychowywać, mądrze prowadzić za łapę przez świat - zgłoście się do naszej fundacji. Warunkiem adopcji Klopsika jest kastracja po osiągnięciu dojrzałości (jest to warunek nienegocjowalny!).
Jak adoptować Klopsika?
1. Zadzwoń do nas. Przygotuj się na dłuższą rozmowę, podczas której będziemy chcieli nieco poznać Ciebie, oferowane warunki, doświadczenie w prowadzeniu czworonogów. Nie odbieraj tego jako wścibskość. Abyśmy oddali Ci Klopsika, potrzebujemy Ci zaufać. A aby zaufać musimy Cię poznać.
2. Po rozmowie zaprosimy Cię wraz z rodziną do poznania brzdąca i rozmowy z jego opiekunką. Będziecie mieli możliwość oceny psiaka na żywo, a opiekun będzie mógł Wam doradzić, czy to właściwy pies do Waszych warunków.
3. Po Twojej wizycie my odwiedzimy Was. Doradzimy, podzielimy się radą, doświadczeniem, ułożymy Wam wszystko w głowach, aby nowy członek rodziny łatwo odnalazł się w Waszym domu.
4. Zwieńczeniem procesu adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej.
Także jeśli dobrnąłeś do końca tego tekstu - gratulujemy! Jeśli dodatkowo szukasz psiaka dla siebie i uważasz, że teraz jest idealny moment - dzwoń. Jeśli się nie dodzwonisz od razu - nie zrażaj się. Pragniemy Cię uprzedzić, że mamy nasze życie pozafundacyjne, rodziny, pracę. Nie zawsze możemy odebrać. Dodatkowo nasz telefon wyjątkowo często dzwoni, więc bywa że niełatwo o połączenie. Przepraszamy Cię za to, ale liczymy na Twą wyrozumiałość. W końcu przed Tobą czas kiedy cierpliwość i wyrozumiałość to dwie największe cechy, które będą Ci potrzebne.

Klopsik 1 Klopsik 2 Klopsik 3
Klopsik 4 Klopsik 5 Klopsik 6

11.03.2019 No i stało się! Klopsik już nie jest Klopsikiem. Teraz wołają na niego Pepe! A kto? A nowa rodzina. Właśnie przeprowadziliśmy do nowego domu tego przystojnego jegomościa. Młody rozkochał w sobie Kasię, Mariusza i ich córeczkę Kaję. Pepe prócz nowej rodziny i nowego imienia zyskał nową starszą siostrę Verkę, 10-letnią amstaffkę. Klopsiku, kochamy Cię bardzo, Asia i Czarek trochę płaczą po Tobie. Nowa rodzinko, witamy Was w Family AST! Dbajcie, kochajcie, wychowujcie mądrze.

 

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)