Danon male2

DANON
w typie amstaffa, wiek 4 lata

Wygląd: biały, w duże rude plamy, wielkie uszy.
Charakter: wesoły, energiczny, pozytywny, lęk separacyjny.
Zdrowie:zdrowy, wykastrowany.

Miejsce pobytu: dom stały, Warszawa

Danon to 4-letni pies w typie amstaffa. Przepiękny, sportowy typ, z uroczymi stojącymi uszami. Pozytywny i wesoły wariat. Zdrowy, wykastrowany, gotowy do adopcji. Po blisko 3-latach od adopcji wrócił pod nasze skrzydła. Wspólnie z jego rodziną zdecydowaliśmy, że szukamy dla niego innego domu. Jest to podyktowane problemami osobistymi opiekunów.
Danon to niezwykle optymistyczny psiak. Pełny energii, miłości, wylewny w uczuciach, z tendencjami do nakręcania się i nadmiernych emocji.  Jest psem łagodnym, mieszkał z dwójką dzieciaków. Spał w łóżku pod kołdrą, wylegiwał się na kanapach, bawił zabawkami, kąpał się w basenie w towarzystwie najmłodszych członków rodziny. Ostatnie lata mieszkał w domu z ogródkiem. Ale nieobce mu mieszkanie w bloku. Obecnie mieszka w domu tymczasowym na warszawskim blokowisku. Nie jest psem lękowym, nie ma problemów z agresją. Na spacerach nie stwarza problemów.  Danon mieszkał w domu z suczką pitbullką. Nie zaobserwowaliśmy u niego oznak agresji do innych czworonogów.  Wadą Danona jest lekki lęk separacyjny. Objawia się to stresowym załatwianiem się pod nieobecność rodziny. Danon nie niszczy żadnych przedmiotów. Będziemy obserwować jeszcze jego zachowanie.
Na dziś szukamy domu, który ma możliwość pracy z Danonem nad zostawaniem samemu. Domu z doświadczeniem z uwagi na problemy z emocjami, bądź rodziny, która ma chęć i możliwość szkolenia od pierwszych dni po przeprowadzce. Kontakt w sprawie adopcji: tel 501 797 018 lub mail: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere JavaScript for å kunne se adressen

Danon 1 Danon 4 Danon 5
Danon 6 Danon 8 Danon 9

29.02.2020 Jesteśmy niezwykle radzi z tej adopcji, bo Danon to pies trudny, młody amstaff z nadmiarem emocji. Kilka miesięcy temu zamieszkał w domu tymczasowym u Marii i jej rodziny na warszawskim Ursynowie. Choć wydawało by się, że jego adopcja to będzie pestka, bo piękny i młody to jednak okazało się, że nie. Danon okazał się psem niezwykle emocjonalnym. Wszelkie zmiany, odstępstwa, brak rutyny były dla niego trudne do dźwignięcia. Miał wtedy zły zwyczaj z gonieniem własnego ogona. Na szczęscie jego tymczasowa rodzina bardzo go zmieniła i wypracowała. Przez wiele miesięcy pomagała mu najlepiej jak mogła, uzyskać równowagę i poczucie bezpieczeństwa. Zmianę u Danona widać gołym okiem, zarówno tę psychiczną, jak i fizyczną. Trochę się martwiliśmy, jak w przypadku adopcji Danon zniesie zmianę domu. Jak zaakceptuje nową rodzinę i czy ta rodzina będzie chciała z nim pracować. Na szczęscie wydarzył się najlepszy możliwy scenariusz. Tymczasowa rodzina Danonka zdecydowała, że nigdzie nie będzie mu lepiej! Że nikt nie będzie na niego tak dmuchać, chuchać, kochać. Że Danonowi wystarczy już wrażeń, zmian domów, ludzi. Adoptują go! Takim jakim jest, z ogromnym bagażem zarówno plusów jak i minusów. A my jesteśmy im niezwykle wdzięczni. Bo wykazali się niezwykłą cierpliwością, pracą, poświęceniem i ciepłem. Witajcie nasi kochani w FAMILY AST oficjalnie!

Danon 10 Danon 11

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)