Santos m2

SANTOS
w typie pitbull red nose, wiek 4 miesiące.

Wygląd: rudy, z białymi znaczeniami
Charakter: lękliwy, broniacy zasobów, do domu bez zwierząt i dzieci.
Zdrowie: zdrowy, zaszczepiony, zachipowany.

Miejsce pobytu: dom stały, Krapkowice.

Santos to 4-miesięczny szczeniak w typie rasy pitbull red nose. Trafił do nas dlatego, że pomimo młodego wieku wykazuje agresję przy zasobach typu jedzenie czy zabawki i jego poprzedni opiekunowie nie potrafili sobie z tym poradzić.
W fundacji psiak jest pod opieką Sylwii, szkoleniowca z SuperrDog i przebywa u niej na obserwacji w domu tymczasowym. Santos jest psem z tendencją do lękliwości, stąd dużo z nim problemów. Ale zarazem praca z nim daje widoczne efekty. Pies jest głównie uczony prawidłowych relacji z człowiekiem i budowania zaufania do niego. Nowy opiekun dostanie instrukcję obsługi jak najlepiej pracować z negatywnymi nawykami Santosa. Szukamy dla młodziaka domu z ogrodem, bez żadnych zwierząt i bez dzieci. Wskazane by było aby nowi opiekunowie mieli doświadczenie w pracy z psami, ale bierzemy też pod uwagę domy "zielone" ale otwarte na zdobywanie wiedzy, szkolenie i pracę z psem.
Santos przebywa aktualnie w Konstancinie Jeziornej k. Warszawy. Tel kontaktowy: 501 797 018 lub Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere JavaScript for å kunne se adressen

Santos3 Santos5 Santos7
Santos9 Santos10 Santos12

26.01.2020 Styczeń jest dla nas łaskawy jak nigdy. Swój dom zyskał Santos! W zeszłym roku został oddany pod nasze skrzydła, po kolejnej zmianie. Był maluchem, ale rzeczywiście w małym ciele tkwił wielki duch (jak się później okazało głównie strachu, ale to potęgowało spore problemy). Chłopak miał duże problemy z obroną zasobów oraz jedzenia ale przede wszystkim z wokalizacją, emocjami, zostawaniem samemu pod nieobecność opiekuna. Trafił do Sylwii, szkoleniowca z Superrdog, gdzie spędził wiele miesięcy. Praca z Santosem była bardzo trudna. Wychowywanie nie szło typowymi metodami. Było nieustanne kombinowanie i wymyślanie. Dzięki temu po wielu tygodniach widać było przemianę. Sylwia kochała Santosa, on kochał ją. Aż ta chwila. O adopcję Santosa zgłosiła się do nas rodzina nie żyjącego już Charliego (adoptowanego od nas). Wiedzieli na co się piszą. Rozmowy z nami były trudne, ale nie zraziliśmy Danusi. Nie zniechęciło jej nic. I tak Santos przeprowadził się do Krapkowic, ma koleżankę Tequilę, codziennie biega z Danusią i zdecydowanie się w tej rodzinie odnalazł! Dziękujemy pięknie.

Santos13 Santos14 Santos15

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)