Mania m2

MANIA
bullterierka, wiek 2,5 roku.

Wygląd: brązowa, podpalana z białymi znaczeniami.
Charakter: miła i uparta.
Zdrowie: w trakcie diagnostyki.

Miejsce pobytu: dom stały, Warszawa.

Mania to 2,5 roczna bullterrierka. Została wykupiona z pseudohodowli, a do nas trafiła z uwagi na konflikt z psem rezydentem. Sunia zamieszkała w domu tymczasowym u Moniki i jej córek, które były rodziną adopcyjnej dla bullki Gabrysi. Pustkę w domu po odejściu Gabi wypełniliśmy rudym szczęściem! Mania jest fajną, młodą bullinką z masą pomysłów. Jest miła do ludzi, choć początkowo wykazuje rezerwę do gości. Spędziła całe życie na podwórku, nocując w garażu, stąd nie zna za bardzo miejskiego otoczenia. Obecnie mieszka w Warszawie, co bardzo dobrze znosi i z każdym dniem czyni postępy. W domu jest kombinatorką i bywa uparta, czyli jest klasycznym bullterrierem.  Mania jest w trakcie diagnostyki. Po niej czeka ją zabieg sterylizacji. A czy będziemy szukać domu? A zobaczymy, bo obstawiamy że ta rodzina może jej już nie wypuścić. W końcu jak od 27 lat ma się bullterriery, to trudno mieszkać bez „psiego jajka” w domu. 

Mania 1 Mania 2 Mania 4 Mania 6

02.04.2020 Przed sterylizacją Mania przeszła badania krwi oraz serca. Serduszko zdrowe, krew idealna a pannica zdrowa ryba! W przypadku tej rasy przed narkozą wykonujemy badania, ponieważ rasa jest często obciążona wadami serca oraz nerek. Wolimy więc dmuchać na zimne. A jak Mania odnalazła się w DT? Rozrabia w domu jak zła! Kradnie wszystko co w jej zasięgu. Uwielbia szczególnie buty. Jak nie ma butów to idealnie sprawdzają się skarpetki i wiszące pranie. Śpi w łóżku jak na TTB przystało! W domu jest cudna, wesoła i rozmerdana. Na spacerach jednak nadal jest mocno wylękniona. Ale tutaj czas i opieka na pewno to zmienią. Mania nie szuka domu. Jetesmy pewni że dom tymczasowy jej nie odda.

Mania 4 Mania 6 Mania 9

19.06.2020 Mania zamieszkała jakiś czas temu u Moniki, Pamci i Natki, zapełniając pustkę po naszej fundacyjnej Gabrysi. Początki były takie sobie z uwagi na lękowość Mani. I nadal jest w tym temacie (i nie tylko tym) ogrom roboty, ale dziewczyny kochają rudą z całym dobrodziejstwem inwentarza. Łatwo nie jest, ale wesoło z pewnością! Czasem zadzwonią do nas ponarzekać, czasem się pochwalić. Mania kradnie, Mania gryzie buty, Mania idzie, Mania nie idzie. Jedno jest pewniakiem przy tym psie. Jest ładna, a że uroda w parze często nie idzie z rozumiem… no cóż. Kochają, nie oddadzą! Podpisaliśmy właśnie umowę adopcyjną. Dziewczyny, życzymy wam wszystkiego naj i powodzenia.

 

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)