Migdal m2

MIGDAŁ
buldożek francuski, wiek 1,5 roku

Wygląd: czarny.
Charakter: radosny, przyjazny do ludzi i zwierząt. 
Zdrowie: duże problemy ze skórą, w trakcie diagnostyki.

Miejsce pobytu: dom stały, Kraków

Kilka dni temu poproszono nas o pomoc dla psa. Ale tym razem nieco innego, mało w typie bullowatego. Dlaczego? Ponieważ po tylu latach schroniska nam ufają i wiedzą jak leczymy i troszczymy się o naszych podopiecznych. Trochę się zdziwiliśmy, gdy tym psem okazał się łysy buldożek francuski. Nie odmówiliśmy, choć pękamy w szwach i kolejne psy czekają na przyjazd do Fundacji. I tak oto Migdał trafił do nas.
Cale swoje życie był zaniedbywany. Nie leczony, karmiony byle czym. Trafił do nas wyłysiały, drapiąc się do krwi, kupka nieszczęścia. Zamieszkał w domu tymczasowym u Moniki w Warszawie. Jesteśmy po pierwszych badaniach. Psiak ma najprawdopodobniej zaawansowaną i mocno zaniedbaną alergię. Ponieważ jednak jest na sterydach, dokładna diagnoza zostanie wykonana za 2 tygodnie. Tymczasem przebadaliśmy go ogólnie, zabezpieczyliśmy Apoquelem, aby pies nie cierpiał do wyników testów. Migdał dostał także leki przeciw pasożytom. Po raz kolejny podejmujemy się walki! Pies to pies! Nawet łysek z wielkimi uszami. U nas Migdał ma szansę na powrót do zdrowia! Bardzo prosimy Was o wsparcie! Człowiek Migdała zawiódł, ale ludzie mogą przywrócić mu nadzieję.
Możesz wesprzeć nas przelewem tradycyjnie:
AST Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych
79 1160 2202 0000 0000 8061 3463
bądź PayPal: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere JavaScript for å kunne se adressen
Podoba Ci się jak pomagamy?
Podaruj 1%. Wpisz w swoje zeznanie podatkowe nr KRS 0000006471

Migdal 2 Migdal 3 Migdal 5 Migdal 6

18.03.2020 Dzięki ogromnej pomocy i fachowej ocenie dr Milewskiej z Wetlandii Migdał ma uregulowany sposób leczenia alergii i na dziś przepięknie zarasta oraz niewiele mu brakuje do bycia normalnym, ślicznym piesełkiem. Migdał jest uczulony na wołowinę, wieprzowinę, cielęcinę i kurczaka. Przeszliśmy więc na dietę Animal Grain Free jagnięcina z batatami i jest ok! Poza alergią zdrowotnie i ortopedycznie sytuacja wygląda nieźle! Jesteśmy już po szczepieniach, za miesiąc kastracja i zdecydowanie nasz kawaler powinien iść do nowego domu.
Migdał jest fenomenalny! Absolutnie domowy, nie ma problemu z życiem w mieście, nie ma problemów z lękiem separacyjnym czy agresją. Oczywiście, jak to w młodym wieku - hormony czasem wyprzedzają mózg, a emocje próbują być dłuższe niż uszy, ale człowiek jest w stanie mu pomóc odnaleźć drogę do rozsądku bez większych trudności. Migdał umie zostać sam w domu, chaty nie niszczy, nie brudzi. Jest przykładnym obywatelem, który robi to co pies powinien - śpi. Jak ma iść z Moniką do pracy i tam spędzić dzień - też jest ok. Elastyczny przypadek. Z psami fajny, choć emocjonalny. No i bardzo piłeczkowy! Kocha piłeczki. MIGADŁ SZUKA DOMU! Kontakt do Moniki, która tę adopcję prowadzi to 796 830 624.

Migdal 7 Migdal 8 Migdal 9 Migdal 10

29.04.2020 Przychodzimy z bardzo spóźnioną ale jakże dobrą informacją. Migdał zmienił adres zamieszkania! Mimo że trafił do nas łysy i chudy, oraz jak się okazało z piłką zamiast mózgu, kupił wszystkich swoim urokiem. A najbardziej swoją tymczasową opiekunkę Monikę oraz Piotra i jego syna Maurycego. Przyjechali, poznali i pokochali! I takim oto cudem Migdał zamienił Warszawę na Kraków. Piotrze, Maurycy, niech Wam będzie wspólnie dobrze. Cieszcie się sobą, dużo spacerujcie i dobrze wychowujcie Migdałka. Witajcie w FAMILY AST.

Migdal 11 Migdal 12

 

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)