Tyson m2

TYSON

w typie amstaffa,  urodzony 2013 r

Wygląd: brązowo-czarny, pręgowany, z dużymi białymi znaczeniami.
Charakter: braki w wychowaniu i socjalizacji.
Zdrowie: alergia, zespół suchego oka, problemy z pęcherzem.

Miejsce pobytu: dom stały, Kraków.

Tyson to pies w typie amstaffa, urodzony w 2013 r. Po kolejnej interwencji z nakazem poprawy warunków bytowych oraz obowiązku leczenia, oddany przez właścicieli z uwagi na brak środków finansowych. Tyson jest już po konsultacji u nefrologa i po wizycie okulistycznej. Na razie leczymy zespół suchego oka, co jest trudne, bo Tyson się broni przed podawaniem kropel, a poprzedni opiekunowie nie nauczyli go noszenia kagańca. Leczenie zaniedbanego pęcherza także nie jest łatwe z uwagi na trudną „obsługiwalność” delikwenta. Ale mimo tego Tyson jest psem rokującym na fajnego kompana. Musimy po prostu nadrobić to co byli opiekunowie popsuli - kwestie zdrowia oraz zaufania, do tego że człowiek przynosi ulgę i wsparcie. Wiemy, że Tyson był psem domowym, nauczonym miejskiego życia. Mieszkał z dzieckiem. Aktualnie przebywa w hotelu dla psów w Warszawie.
Kochani, prosimy Was o wsparcie dla Tysona. Potrzebujemy karmy dla alergików np. Grain Free jagnięcina z batatami, środków przeciwko kleszczom, np. obróży Foresto lub Simparica / Bravecto oraz środków na opłacenie hotelu oraz leczenia. Gdyby ktoś chciał przekazać dary, zapraszamy do kontaktu mailowego. A gdyby ktoś chciał dorzucić się groszem, to zapraszamy na konto fundacji
W przypadku przelewów z zagranicy:
BIGBPLPW Bank Millenium S.A.
Branch Millenium
IBAN: PL 79 1160 2202 0000 0000 8061 3463
z dopiskiem DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE TYSON

Tyson 2 Tyson 1 Tyson 6
Tyson 7 Tyson 3 Tyson 8

31.07.2022 O Tysonie dowiedzieliśmy się od dziewczyn z Sosnowca. Bardzo lubimy ich zaangażowanie w pomoc zwierzętom. Justyna zwróciła się do nas z prośbą o pomoc dla seniora amstaffa. Wystarczyło nam jedno zdjęcie, aby od razu odpowiedzieć "pomożemy". Kiedy Tyson dojechał do nas, od razu wdrożyliśmy leczenie, dzięki czemu już po kilku dniach pies zaczął merdać ogonem, cieszyć się. Oczy, które sprawiały mu ból wiele miesięcy, stawały się klarowniejsze, a zakraplanie łatwiejsze, bo przynosiło ulgę. Tyson dał nam się poznać jako niezwykle normalny, stabilny pies. W sumie bezproblemowy. Cichy, opanowany, ale zarazem jak na swój wiek w niezłej kondycji! Po kilku tygodniach spędzonych w hotelu z pomocą przyszli nam Karolina i Damian, którzy pomagali już wcześniej jako dom tymczasowy. I tak Tyson przeniósł się do pięknego Krakowa. I cóż się wydarzyło? Zasiedział nam się chłopak! Tak fajnie zgrał się z opiekunami, dostarczał im pięknych chwil będąc kompanem, że dziś przekazujemy Wam wiadomość, że Tyson zmienia status na psa mającego dom. Karolina i Damian postanowili, że Tyson się nigdzie nie wybiera! Jest ich za zawsze. Cieszymy się niezmiernie, że mogliśmy połączyć Was z Tysiem. Że kolejny Złoty Bull dzięki Wam ma wspaniałą, godną i troskliwą emeryturę! Dziękujemy Wam najmocniej!