Tequila m2

TEQUILA

w typie amstaffa, urodzona 28.04.2022 r.

Wygląd: stalowa z białymi znaczeniami.
Charakter: bardzo energiczna, wesoła.
Zdrowie: zaszczepiona, zachipowana, zdrowa.

Miejsce pobytu: dom stały, Poznań.

Tequila to młoda, urodzona 28.04.2020 r sunia w typie amstaffa, która musiała opuścić dotychczasowy dom z powodów zdrowotnych opiekunki. Niczym błyskawica przemknęła przez naszą fundację i z Gliwic pofrunęła prosto do swojej nowej rodziny do Poznania, gdzie zamieszkała u boku Marty i Michała. Marta i Michał zgłosili się do nas po zupełnie innego psiaka, jednak wspólne rozmowy sprawiły, że to właśnie Tekla wydawała nam się najbardziej odpowiednim wyborem. Nie myliliśmy się. Marto i Michale dziękujemy Wam za zaufanie! Tekla rozkochała ich w sobie od pierwszego wejrzenia. Choć w ich progi wparowała niczym małe tornado, bo emocji w tym niewielkim ciałku był ogrom. Choroba poprzedniej właścicielki sprawiła, że Tequila miała ograniczone możliwości spacerowania, a to kumulowało emocje. Rykoszetem w nowym domu oberwało się drzwiom, wspólne spacery wymagały sporo uwagi, kontroli i siły, bo Tequila każdego przechodnia chciała witać całą sobą, a zamiast spokojnego spaceru był bieg do przodu. Ale to mają już za sobą! Tequila miała to szczęście, że trafiła na świadomych opiekunów, którzy niezwłocznie wzięli się do roboty, zakasali rękawy i zaprosili posiłki w postaci szkoleniowca. Ich marzeniem był aktywny, ale zrównoważony kompan i dziś takiego mają. Włożyli w to ogrom pracy. Pamiętali o aktywności, długich spacerach, zaspokajaniu psich potrzeb ale też o wyciszaniu. Dziś tworzą mega zgrane trio, Tequila zyskała wspaniały dom, świadomy jej potrzeb, a oni zyskali świetną kompanką do aktywnych wędrówek, biegania, wspólnej zabawy. Na tegoroczne wakacje wybrali się aż do Chorwacji! Zazdrościmy i wiemy, że sunia nie mogła trafić lepiej. Marto, Michale ogromnie się cieszymy, że to właśnie u Waszego boku Tequila będzie kroczyć przez życie. Życzymy Wam wszystkiego dobrego. Cieszcie się sobą! Witamy Was w naszej wielkiej rodzinie, witamy w FAMILY AST!

Tequila1 Tequila2
Tequila3 Tequila4