Nero male2

NERO
Amstaff, wiek ok. 6 lat.

Wygląd: biały z łatami.
Charakter: typowo domowy, łagodny do wszystkich ludzi, nie polecany do innych zwierząt.
Zdrowie: wykastrowany, zaszczepiony, zachipowany.

Miejsce pobytu: dom stały, Kraków
Wirtualnym Opiekunem była: Aleksandra Mazur

Nero to 6-letni biały amstaff, który niestety po raz kolejny wrócił pod opiekę fundacji i po raz kolejny szukamy dla niego domu.
Jaki jest Nero?
Domowy, bardzo aktywny, łagodny do ludzi, ale cięty na psy i koty. Ma tendencje do ucieczek i to niestety jest podstawowym problemem jego i jego kolejnych właścicieli. Nasza fundacja po raz drugi była zmuszona rozwiązać umowę z kolejnym opiekunem.
Nero jest psem, którego zdecydowanie nie można puszczać bez smyczy. Nowi opiekunowie niestety nie stosowali się do naszych wskazówek i w ciągu ostatnich ośmiu miesięcy pies trzy razy błąkał się po ulicach Krakowa. Właściciele ani razu nie powiadomili nas o zagubieniu psa,do czego są zobowiązaniu umową adopcyjną. Z uwagi na dobro psa i z powodu braku kontaktu ze strony opiekunów zdecydowaliśmy się szukać dla Nero nowego domu i rozwiązać zobowiązanie adopcyjne.

Nero czeka u nas na mądry, odpowiedzialny dom. Psiak jest w pełni gotowy do adopcji. Ma aktualne szczepienia, jest wykastrowany i zachipowany. Co ważne, jest alergikiem, więc nowy właściciel musi go karmić gotowanym jedeniem lub stosować dietę BARF.
Nero przebywa obecnie w hotelu dla psów w ok. Krakowa i czeka na mądry, kochający dom.

019A1577sa 019A1670x 019A1702v
Nero 11 Nero 12 Nero 13
Nero 15 Nero 16 Nero 17

13.12.2016 A nasz Nero nadal bez domu… Wciąż czekamy na TEN, który będzie już na zawsze, na dobre i na złe.
Z bieżących wieści - Nero dość dobrze radzi sobie w hotelu, w którym przebywa. Dzięki opiekunkom od momentu trafienia tam jego kondycja fizyczna bardzo się poprawiła. Teraz długie spacery nie są mu straszne. Nasz biały pies na ten moment waży 35 kg i uwielbia hasać i biegać za patykami. Stał się też dużo bardziej kontaktowy i rewelacyjnie jeździ samochodem!
Ostatnio musieliśmy odwiedzić z nim weterynarza ponieważ na szyi pojawiła mu się torbielowata zmiana wypełniona płynem. Zrobiliśmy USG i wprowadziliśmy antybiotyk. Na szczęście bardzo dobrze zareagował na podany lek i po tygodniu zmiana się wchłonęła. Podsumowując Nero jest gotowy do adopcji. Zachipowany, zaszczepiony i pełen nadziei na znalezienie odpowiedzialnych właścicieli, którzy otoczą go mądrą opieką.

Kontakt w sprawie adopcji:

Gdyby ktoś chciał załatać skarpetę Nero podajemy nr konta:
z dopiskiem DAROWIZNA NERO

Nero 18 Nero 21 Nero 22

11.09.2017 Myślicie, że psy mogą mieć pecha? Nero przekonał się o tym doskonale. Minął rok odkąd czekał na nową rodzinę w hotelu, aż w końcu w ostatnich dniach sierpnia zadzwonił telefon. Już po pierwszej rozmowie czuliśmy, że chyba to jest to! Wizyta, spacer z psem i decyzja… ADOPCJA! Od teraz Nero nie jest już psem bezdomnym. Ma swoje posłanie, zabawki, no i przede wszystkim nareszcie ma swoich ludzi, którzy cieszą się z każdej wspólnie spędzonej z nim chwili. Nic nie opisze naszej radości. Ten pies naprawdę bardzo na to zasługiwał! Potrzebował stabilizacji i miłości i właśnie to otrzymał. Nowej rodzinie życzymy powodzenia i wielu cudownych chwil spędzonych z tym wielkim, białym chłopakiem u boku. Dziękujemy Wam za to, że daliście mu szansę na nowe, szczęśliwe życie!

20729647 1652712301469423 6569052706168882000 n