61027245 NELSON
mix amstaffa, wiek ok. 3 miesięcy.

Wygląd: brązowy, pręgowany z białymi znaczeniami.
Charakter: typowy szczeniak, odważny, wesoły.
Zdrowie: odrobaczony, w trakcie szczepień.
Miejsce pobytu: dom, Warszawa.
Kontakt w sprawie adopcji: tel.: 0501 797 018, mail: Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere JavaScript for å kunne se adressen

Nelson to ok. 3-4 miesięczny szczeniak w typie amstaffa, który już poznał gorzki smak bezdomności. Kolejna ofiara pseudohodowców... Receptą na znalezienie mu domu miała być giełda samochodowa.
Nelsona ze schroniska zabrała nasza fundacja i umieściła w domu tymczasowym, gdzie będzie uczony, przygotowywany wychowawczo pod kątem nowych właścicieli. Zostanie odrobaczony, zaszczepiony.

Nelson poszukuje nowego domu. Domu świadomego rasy, wychowania, właściciela konsekwentnego, spokojnego, cierpliwego.
Szukamy dla niego takiego domu, w którym spędzi całe swoje życie, bez względu na wszystko. Bardzo prosimy o przemyślaną decyzję przy adopcji psiaka.
Nelson obecnie przebywa w Warszawie. Głównie szukamy dla niego domu w stolicy, z uwagi na fakt, że przed adopcją będziemy chcieli poznać nową rodzinę, sprawdzić czy Nelsonowi będzie dobrze w nowym miejscu. Warunkiem adopcji Nelsona jest wykastrowanie go po osiągnięciu dojrzałości.

12971080 21953121 82048390 81737603
80993866 84478380 88733824 DSC_0458
DSC_0446 DSC_0407 DSC_0399 DSC_0414

18.05.2011 Nelson ma parwowirozę!
Ponieważ piesek wymiotował i miał biegunkę, szybko zrobiliśmy badania. Niestety testy na parwo wyszły pozytywne. Jesteśmy załamani, szczególnie tymczasowa opiekunka. Ponieważ ani DT ani nikt inny z fundacji i wolontariuszy nie jest w stanie zapewnić warunków dla psa z parwo, który wymaga całodziennej opieki, Nelson trafił dzisiaj do szpitala przy lecznicy. Musi być często nawadniany kroplówkami i być pod stała kontrolą. Stan Nelsona na dzień dzisiejszy na szczęście nie jest tragiczny, ale też nie jest dobry. Mamy szczerą nadzieję, że maluch podoła i uda się pogonić paskudną chorobę.

Niestety oprócz troski o zdrowie Nelsona, doszło nam zmartwienie o fundusze fundacyjne. Na chwilę obecną stan konta fundacji jest tragiczny a leczenie Nelsona już kosztowała nas 300 złotych i koszty będą rosły. Jeśli ktoś chciałby pomóc nam i Nelsonowi, prosimy o choćby najmniejsze wpłaty na konto fundacji z dopiskiem "NELSON".

ul. Żwirki i Wigury 1b/37, 02-143 Warszawa

27.05.2011 Nelson wygrał z parwowirozą!
Mamy bardzo dobre wieści. Po ponad tygodniu walki o życie Nelsona, nasz mały szkrab wygrał z chorobą. Nelsonik wprawdzie nadal dostaje antybiotyki, ale wiemy już że za tydzień powinien być zdrów jak ryba. Naszego małego podopiecznego zabraliśmy już z lecznicy, obecnie niuniek przebywa w DT, ale mamy nadzieję że szybko zamieszka w nowym domu.
Ogromnie dziękujemy wszystkim tym, którzy pomogli nam w finansowej opiece nad Nelsonem, wszystkim tym, którzy trzymali za niego kciuki i wierzyli jak my w happy end tej całej historii.

29.05.2011 Nelson zamieszkał w nowym domu w Warszawie, u rodziny która przez cały okres jego choroby oczekiwała, trzymała kciuki i martwiła się o naszego szkraba. Nowa rodzinka jest bardzo pro-zwierzęca, Nelson będzie mieć przyjaciół (rybki, koszatniczkę, pudelka). Ogromnie dziękujemy nowej rodzinie za zapewnienie mu domu i opieki.

Pragniemy także złożyć podziękowania wszystkim tym, którzy pomogli nam finansowo, bez Was byłoby nam bardzo ciężko.
Niebawem odwiedzimy Nelsonika u nowej rodziny, więc podzielimy się z Wami zdjęciami :)

22.09.2011 Nelson zawitał na nasz fundacyjny zlot. Jest pięnym, wyrośniętym i zdrowym młodzieńcem. Wszyscy obecni na zlocie mogli się nacieszyć jego widokiem, który jest niesamowicie budujący jeśli pamięta się jak cięzki były poczatki zycia Nelsona.

Nelson1 Nelson2 Nelson5 Nelson6
Nelson3 Nelson4