Paddy_male2 PADDY
amstaff, wiek ok. 6 lat.

Wygląd: szary, pręgowany, masywny.
Charakter: przyjazny do ludzi.
Zdrowie: wykastrowany.

Miejsce pobytu:
dom stały, ok. Bydgoszczy.
Wirtualnym Opiekunem były: Klaudia Czempka, Dorota Święcicka

Paddy przebywał w schronisku około roku. Ponieważ jest to jedno z tych schronisk, w których naprawdę źle się dzieje, postanowiliśmy zabrać go pod opiekę Fundacji.
Paddy jest młodym psem, do schroniska trafił z mocno poranionym pyskiem, (który na szczęście całkiem nieźle się zagoił). Można powiedzieć, że Paddy jest trochę takim „wiejskim” psiakiem. Widać, że nie zdążył w swoim życiu poznać wiele. Kompletnie obce są dla niego schody, ruch uliczny, mieszkanie. Nie umie też utrzymać czystości w domu. Na szczęscie jest psem, który bardzo szybko odnajduje się w nowych warunkach i bezproblemowo uczy. Jeden dzień wystarczył, aby nauczyć go jeździć windą i chodzić po schodach. Podejrzewamy że bez problemu też przystosuje się do mieszkania. Paddy jest przyjazny do ludzi – w schronisku zawsze był „wielkim miziakiem.” Jego stosunek do innych zwierząt będziemy sprawdzać.

Szukamy dla Paddego domu i mądrych właściceli, którzy szybko nadrobią wychowawcze zaległości.

Paddy3 Paddy2 Paddy5 Paddy1

25.11.2011 Paddy 23 listopada przeprowadził się z awaryjnego DT do hoteliku. Podczas krótkiego pobytu w Dt zaobserwowaliśmy że Paddy boi się mężczyzn (potrafi na nich naszczekać),  na większość rzeczy, których się boi lub nie zna reaguje uległością (płaszczy się do ziemi i nieśmiało merda ogonem). Na spacerach niestety wykazuje agresje do innych psów.  W domu broni przed innymi psami swoich „zasobów” czyli jedzenia, legowiska, zabawek (na szczęście przed człowiekiem już nie). Jednocześnie na szczęście szybko się uczy i można go korygować, ale będzie tutaj potrzebna spora praca.
Pamiętajcie proszę, że Paddy potrzebuje deklaracji na hotel i utrzymanie. Może się okazać że szukanie dla niego domu trochę potrwa.

Paddy6 Paddy7 Paddy8 Paddy9

09.12.2011 Paddy aktualnie przebywa w psim hotelu. Nie najlepiej zniósł przeprowadzkę z DT do hotelu. Stresuje się przebywaniem w boksie hotelowym i całą ta zmianą.

Paddy10 Paddy11 Paddy12 Paddy13

17.10.2013 Paddy jest już pod naszą opieką 2 lata. Przyjechał do nas na początku listopada 2011 roku. Przebywa w psim hotelu, bo jakoś nie udało się znaleźć dla niego domu tymczasowego. Mimo wielu ogłoszeń nikt nie jest zainteresowany jego adopcją. Na pewno wpływ na to mają braki w socjalizacji Paddego, jak i to że nie jest super łatwym psem w obsłudze. Czasem ze stresu miewa głupie pomysły, niekiedy ma problemy z akceptacją nowych osób, jest też psem, który bardziej odnajdzie się w spokojnym domu z ogrodem niż w mieszkaniu w bloku, w mieście. Miasto i zamknięte pomieszczenia Paddego mocno stresują. Na chwilę obecna nadal wygląda na to, że Paddy raczej będzie stałym podopiecznym fundacji., podobnie jak Chilli czy Zelda. Dlatego bardzo prosimy – nie zapominajcie o nim. Każdy grosz będzie mile widziany. A może ktoś odważyłby się dać Paddusiowi choćby dom tymczasowy?

Paddy14

12.06.2015 No to mamy wielką niespodziankę. Ta adopcja nas bardzo zaskoczyła! Wczoraj do nowego domu przeprowadził się amstaff Paddy. Zamieszkał u Karola i jego rodziny w ok. Bydgoszczy. W tym wypadku bardzo mocno trzymamy kciuki! Paddy czekał na dom blisko 4 lata.

W listopadzie 2011 r. zabraliśmy go ze schroniska w Korabiewicach wraz z pitbullką Chilli. Oba psy okazały się mocno problemowe. Paddy potrzebował 4 lat, aby znaleźć dom, Chilli nadal czeka.
Pragniemy w tym miejscu podziękować nowemu domowi za danie mu szansy i stworzenie rodziny. Asi, Paoli, Silje a przede wszystkim Patrycji, za bezpośrednią pomoc przy tym piesku "w paski". Osobom, które pamiętały o Paddym przez cały jego okres pobytu w hotelu, za darowizny. I Adze od Fizia za sprawdzenie domku. Takie adopcje jak ta, przywracają nam siły! Paddy, niech Ci się szczęści! Należy Ci się!