OMENka
amstaff, wiek ok. 2 lat

Wygląd: czarna z białymi znaczeniami.
Charakter: stonowana, łagodna, domowa.
Zdrowie: wysterylizowana, zaszczepiona i zachipowana.

Miejsce pobytu: dom stały, Nowa Iwiczna.

Omenka to ok. 2-letnia, fajna i kompaktowa amstaffka.
Sunia została adoptowana ze schroniska kilka miesięcy temu, jednak nowa właścicielka z uwagi na swoją chorobę nie może dłużej sprawować nad nią opieki. Omen trafiała pod opiekę Fundacji AST, do domu tymczasowego. Mamy jednak szczerą nadzieję, że w krótkim czasie uda nam się znaleźć dla niej dom stały.

Omen to sunia typowo domowa. Jest nauczona życia w mieście. Dotąd mieszkała w mieszkaniu w bloku co bardzo dobrze znosi. W domu nie jest typem rozrabiaki, zachowuje czystość i nie niszczy nic, co nie jest jej zabawką. Świetnie znosi nieobecność właściciela. Zazwyczaj ucina sobie wtedy drzemki, cierpliwie czekając. Sama potrzebuje dużej porcji czułości i uwagi ze strony człowieka.
Sunia jest łagodna zarówno do ludzi jak i psów. Potrzebuje czułości, miłości i troski.
Szukamy dla niej prawdziwego, kochającego domu. Szukamy przewodnika, który nie porzuci, nie zdradzi i da dom na dobre i złe.

Omen4 IMG 0068 IMG 0146

IMG 0207 IMG 0173 IMG 0103

7.06.2013 Meldujemy, że Omenka przeprowadziła się właśnie do swojego własnego domku :) Zamieszkała pod Warszawą w Nowej Iwicznej u rodzinki, której odeszła stafficzka.
Dziękujemy za ofiarowanie jej domu!
Wszystkiego dobrego!

Od fundacji pragniemy podziękować DT za uratowanie Omenki i przyjęcie jej pod swój dach!