Cleo male2

CLEO
w typie amstaffa, wiek ok. 2 lat.

Wygląd: ruda, z białymi znaczeniami, niewielka i niska.
Charakter: wesoła, samodzielna.
Zdrowie: wysterylizowana, zaszczepiona, zachipowana

Miejsce pobytu: dom stały, Ożarów Mazowiecki

Cleo to ok. 2-letnia sunia w typie amstaffa.
Została znaleziona kilka tygodni temu w Bielsku-Białej i trafiła tam do schroniska. Właściciel się po nią nie zgłosił i obecnie suczka czeka na nowy dom pod opieką Fundacji AST.
Cleo na razie daje nam się poznać jako fajna, łagodna, stonowana, stabilna sunia, o średnim poziomie aktywności. Na smyczy nie ciągnie, na spacerach trzyma się blisko. Nie ma choroby lokomocyjnej. Jej relacje z psami są różne, nie ma w niej agresji, ale próbuje dominować. Na razie nie interesują jej żadne zabawki, poprzytulac sie lubi ale towarzystwo człowieka nie jest najwazniejsze na świecie. Cleo na razie nie zna żadnych komend.

Poszukujemy dla Cleo mądrych ludzi, którzy uzupełnią jej braki w wychowaniu i zaoferują jej dobre, spokojne życie. Osoby zainteresowane adopcja zapraszamy na wspólny spacer z Cleo. Aktualnie sunia mieszka w hotelu dla zwierząt 30 km od Warszawy (w okolicach Prażmowa).

Cleo 24 Cleo 25 Cleo 27
Cleo 28 Cleo 10 Cleo 15
Cleo 6 Cleo 9 Cleo 12
Cleo 1 Cleo 3 Cleo 4

11.08.2013 Ten tydzień zaczęliśmy od adopcji Cleo! Tak, tak! Piękna Cleosia długo na dom nie czekała. Ruda pannica podbiła serducha Basi i Piotra, na codzień mieszkańców Ożarowa. Ich historia jest magiczna. Długo szukali psa do adopcji. Dwa tygodnie temu ich znajomi znaleźli młodziutką amstaffkę, więc ją przygarnęli ją. Jednak po jakimś czasie zgłosił się zatroskany właściciel. Ale oni juz dążyli zapałać miłością do TTB, bo prawda jest taka, że ta rasa chwyta za serce i już nie puszcza. I tak postanowili adoptować Cleo! Dziękujemy.

20140811 190754

Meldujemy posłusznie, że wczoraj to się u nas działo!!!
Poniedziałek zaczęliśmy od ADOPCJI CLEO! Tak, tak! Piękna Cleosia długo na domek nie czekała. Ruda pannica podbiła serducha Basi i Piotra, na co dzień mieszkańców Ożarowa.
Ich historia jest magiczna. Długo szukali psa. Dwa tygodnie temu ich znajomi znaleźli młodziutką amstaffkę, przygarnęli ją. Jednak po jakimś czasie zgłosił się zatroskany właściciel. Zapałali miłością do TTB, bo prawda jest taka, że ta rasa chwyta za serce i już nie puszcza!
Postanowili adoptować Cleo!