019A1495

SPARTA
amstaff, wiek ok. 8 lat.

Wygląd: brązowa, z białymi znaczeniami.
Charakter: w trakcie poznawania.
Zdrowie: wysterylizowana, zachipowana, przewlekła niewydolność wątroby.

Miejsce pobytu: dom stały, Warszawa.

Sparta to 8-letnia, wysterylizowana amstaffka.
25.02.2015 sunia została interwencyjnie odebrana właścicielom z powodu braku leczenia i znęcania się.
Niestety sunia nie miała gdzie się podziać, więc użyczyliśmy jej awaryjnego miejsca w naszym hotelu na tydzień (niestety nie mamy w nim miejsc, bowiem jest zapełniony przez fundacyjne psy). Mamy nadzieję, że w ciągu tego tygodnia uda się znaleźć dla niej chociaż dom tymczasowy.
Już pierwszego dnia w badaniach ogólnych zdiagnozowano niewydolność wątroby. Sunia dostaje leki wspomagające i regenerujące, karmę Hepatic i codziennie kroplówki. Pomimo tego stan suni nadal jest opłakany. Sparta jest odwodniona, skóra jest jak pergamin. Przybierania na wadze brak. Sparta jest łagodna do ludzi, nie poolecamy jej jednak ani do innych psów ani do kotów.

019A1516 019A1524

11.03.2015 Wczoraj Sparta zamieszkała w nowym domu!
Sunia pomimo choroby i ogromnego wychudzenia znalazła dom błyskawicznie. Pokochała ją Kasia mieszkająca w Warszawie. Sparta w nowym domu dostała nowe imię Fina. W nowym miejscu już od pierwszego dnia sunia czuje się aż za dobrze, więc przed nią solidne szkolenie. Kasi życzymy wytrwałości i cierpliwości. I ogromnie dziękujemy za dom!