Furia male2

FURIA
w typie amstaffa, urodzona 18.07.2017

Wygląd: w biało-brazowe łaty.
Charakter: w trakcie oceny.
Zdrowie: zdrowa.

Miejsce pobytu: dstały, Gdynia

Furia to 7-miesięczna sunia w typie amstaffa (urodzona 28.07.2017), odebrana wraz z 20 innymi zwierzętami w ramach interwencji w Częstochowie, o której więcej można przeczytac tutaj. Furia jest depozytem sądowym i nie jest przeznaczona do adopcji!
Sunia trafiła do nas chora na parwowirozę. Pierwsze kilka dni spędziła na leczeniu w szpitalu w klinice. Na szczęście udało się ją szybko postawić na nogi. Furia przebywa w domu tymczasowym w Gdyni, który uczy ją życia, wychowuje, dba i kocha.

Furia 4 Furia 5 Furia 6

16.07.2018 Furia, po domowemu Gaja jest dziś prawie roczną panienka, która od dłuższego już czasu mieszka w Gdyni, u boku Ani, Radka, ich syna Artura, w towarzystwie kocura Draxa.  Jak im się żyje? Nie nudno! Gaja w domu wprawdzie jest aniołem, żyjącym w pełnej symbiozie z kotem, ale na dworze bywa, że emocje biorą górę i mały rozumek trochę się gubi. Rodzina zyje aktywnie, a o Gaję dbają, kochają i edukują. Wcześniejsza kiepska zła socjalizacja daje się im czasem we znaki, panienka jest bowiem nieco lękowa i trochę nazbyt emocjonalna, ale nowa rodzina wszystko bierze na barki. Szkolą i wychowują, mądrze prowadząc za łapę! Najważniejsze jest jednak to, że nie wyobrażają sobie życia bez tego gagatka. Jak tylko sąd pozwoli dopełnimy formalności, a tymczasem Aniu, Radku gratulujemy i życzymy Wam ogromu radości z panienki. Niezmiernie nam miło powitać Was w naszej ogromnej rodzinie, witamy w Family AST!

Furia 7 Furia 8 Furia 9

 

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)