Baby m2

BABY
staffordshire bull terrier, wiek 5 lat

Wygląd: czarno-brązowa, pręgowana
Charakter: radosna, stadna, przyjazna. 
Zdrowie: problemy z oczami, skórą i kulawizną.

Miejsce pobytu: dom tymczasowy, Gdańsk.
Kontakt w sprawie adopcji: aktualnie nie do adopci, status psa "depozytu"
Wirtualny Opiekun: brak

Baby to 5-letnia stafficzka, która trafiła pod nasze skrzydła w ramach "depozytu" po przeprowadzonej interwencji Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami oddział Białystok. Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj.
Baby jest malutką, ok. 10 kg suczką. Ma dobry charakter, ładnie trzyma się człowieka, jest zgodna z psami. No i oczywiście jest typowym stanikowym klaunem. Z początku nieco lękowa, ale szybko adaptująca się do nowych warunków. Radosna, bardzo nastawiona na współpracę z człowiekiem, stadna. 
Baby została wstępnie przebadana. Wyniki krwi ma ładne, włącznie z profilem tarczycowym. W uszach ma drożdżycę. Jest podejrzenie alergii skórnej z uwagi na liczne przełysienia i "szczurzy" (wyłysiały) ogon. Oprócz zapalenia spojówek sunia ma w prawym oku początki zaćmy podtorebkowej a w lewym zwyrodnienie ciała szklistego. Jest też wyraźna kulawizna łapy, więc czeka ją jeszcze wizyta u ortopedy.
Baby jest psem, który aktualnie nie jest do adopcji. Jest "depozytem" czyli dowodem w sprawie sądowej. Do zakończenia procedur nie możemy jej nikomu powierzyć. Baby przebywa w domu tymczasowym Gdańsku.

Baby 1 Baby 4 Baby 5

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)