Fundacja AST inicjatywą społeczną 2018

TFD banner

22 listopada 2018 w Teatrze Kamienica w Warszawie odbyła się 3. Gala Charytatywna TY FUNDUJESZ DOBRO,
podczas której miał miejsce finał 5. edycji konkursu TOP FOR DOG, najważniejszego konkursu branży kynologicznej.

Celem konkursu TOP FOR DOG jest nagrodzenie tych produktów i usług  dla psów, które w znaczący sposób wyróżniają się na rynku dzięki walorom jakościowym i użytkowym, jak również kształtują trendy na tym rynku, poprzez swoją innowacyjność. W tej edycji ocenie konsumenckiej zostało poddanych 86 produktów dla psów w 13 kategoriach, plus sklepy stacjonarne i internetowe, kliniki weterynaryjne oraz sportowiec roku i inicjatywa społeczna.
Z wielką przyjemnością chwalimy się, że to właśnie nasza Fundacja AST zdobyła nagrodę w kategorii inicjatywa społeczna. Cieszymy się niezmiernie, tym bardziej, że hasło tegorocznej gali TOP for DOG to #nieoceniajpopysku, co jest zbieżne z naszymi działaniami, które prowadzimy od lat, takimi jak akcje Fakty i Mity czy Nie oceniaj po skórze. Wszystkie te akcje zachęcają, aby bliżej poznać psy TTB, dowiedzieć się jaki pies tak naprawdę ukrywa się za szerokim pyskiem i muskularną sylwetką. Bullowate owiane złą sławą psich morderców, obrosłe mitami, rzadziej niż psy innych ras spotykają się z życzliwością i chęcią pomocy. Od dawna odczarowujemy nieprawdziwe i krzywdzące dla tych ras stereotypy, proponując w ich miejsce rzetelną wiedzę i prawdziwe doświadczenia związane z psami TTB. Dzięki wsparciu Ambasadorów fundacji, walczymy z mitami i uczymy właściwego dbania o dobrostan psów.

nagroda 46634201 583450502095504 2041203578453884928 n

Nasi cudowni ambasadorzy, obecni także na Gali to: Karolina Pilarczyk, Królowa Polskiego Driftu, skupiająca się głównie na komunikacji medialnej oraz obalaniu stereotypu co do postrzegania psów rasy bull jako niebezpiecznej oraz Marcin Różal Różalski, zawodnik MMA, wspierający podopiecznych i działania fundacji finansowo, poprzez licytacje, zbiórki karm i psich akcesoriów. Karolina ma dwa adoptowane asty Borysa i Tequilę, Marcin ma czterech bullowatych domowników, w tym adoptowane od nas Miszę i Ninę. Wszystkie te psy są żywym przykładem tego, jak wielkie i kochające serca mają te psy i jak fantastycznymi są przyjaciółmi.

nieoceniajpopysku MarcinRózalski nieoceniajpopyskuKarolinaPilarczyk

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)