Fundacja AST zaprasza na:

DzienZiemi2016 www

Dzień Ziemi z Fundacją AST

Po raz piąty zapraszamy Was do wzięcia udziału w festynie organizowanym w ramach obchodów Dnia Ziemi, największego ekologicznego święta świata, obchodzonego od 1970 roku na całym świecie.

Tegoroczna edycja przebiega pod hasłem „Palący temat – niska emisja".
Dlatego też w Strefie Niskiej i Zerowej Emisji będą czekać na zwiedzających prezentacje i ekspozycje instytutów badawczych, instytucji finansowych, samorządów, wyższych uczelni oraz muzeów poświęcone ochronie klimatu i redukcji zanieczyszczeń. Obecne też będą ogólnopolskie i lokalne organizacje pozarządowe; fundacje, stowarzyszenia oraz towarzystwa ekologiczne, których działania i projekty promują odnawialne źródła energii, działania na rzecz ochrony klimatu oraz przeciwdziałają produkcji zanieczyszczeń powietrza.
Oprócz tego jak w poprzednich latach na festynie odbędą się prezentacje, warsztaty i konkursy. Na stoisku Parków Narodowych i Lasów Państwowych otrzymać będzie można sadzonki drzew i krzewów w zamian za elektroodpady i opakowania z tworzyw sztucznych. A regionalnymi produktami kusić będzie popularny sektor „Stół Darów Ziemi”.

Oczywiście my najbardziej zapraszamy do strefy organizacji Pozarządowych , gdzie będzie można się spotkać z przedstawicielami różnych fundacji, stowarzyszeń oraz towarzystw ekologicznych. Wśród nich będzie Fundacja AST.

Jak co roku podczas trwania festynu będziemy chcieli zapoznać Was zarówno z działaniami naszej fundacji jaki i z jednymi z najcudowniejszych psów czyli z terierami rasy bull. Będziemy o nich opowiadać, ale też będzie można je po prostu spotkać – w trakcie dnia pojawią się u nas wolontariusze z adoptowanymi lub szukającymi domu bullami.
Przyjdźcie do nas pogadać i poznać nas. Chętnie będziemy odpowiadać na wszelkie wasze pytania związane z rasą, adopcjami, pomocą i wszelkimi działaniami na rzecz psów bezdomnych.

Mamy wielką nadzieję, że pogoda dopisze, nasze psy po raz kolejny pokażą się z najlepszej strony, odczarowując mity narosłe wokół terierów typu bull! Zabierzcie rodzinę, przyjaciół i pozytywną energię i przybywajcie! Zapraszamy serdecznie!

MIEJSCE: Warszawa, Pole Mokotowskie
TERMIN: 24 kwietnia (niedziela), godz. 10:00-18:00

DzienZiemi2016 FB DzienZiemi2016 plakat

Więcej informacji na temat Dnia Ziemi oraz festynu znajdziecie tutaj.