Niech cała prawda o TTB idzie w świat!

film www

AST Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych kocha, pomaga i ratuje. Oraz od lat łamie stereotypy.
Mało, która rasa wywołuje tyle emocji co amstaff. A właściwie każdy terier typu bull, bardzo często niezależnie od tego jakiej jest rasy, po prostu nazywany amstaffem. Pierwotne przeznaczenie tych psów (czyli uczestnictwo w psich walkach), wieloletnia moda na te rasy w środowiskach przestępczych, wypaczony obraz kreowany przez media. Wszystko to spowodowało, że TTB uznawane są za psy wyjątkowo agresywne, atakujące bez powodu, zarówno zwierzęta jak i ludzi. Krzywdzące mity, błędne oceny, etykieta „pies-morderca” – nie jest łatwo próbować zmienić opinię o terierach typu bull. Nasza fundacja stara się to czynić na wiele sposobów – zarówno przez edukację, jak i działania typu „Obalamy stereotypy” czy „Kocham mojego bullowatego”.

Tym razem dzięki zaangażowaniu wielu cudownych osób, powstał film, który pozwoli nam chyba w najłatwiejszy a zarazem piękny sposób pokazać, jak jest naprawdę. Zapraszamy do oglądania i dzielenia się nim z innymi. Niech cała prawda o TTB idzie w świat!
Fakty powinny zająć miejsce mitów!

Obejrzyj video

Film powstał dzięki pomocy i zaangażowaniu domu produkcyjnego Foszer Sawicki.
Udział wzięli: Katarzyna Bujakiewicz (która użyczyła nam swojego cudownego głosu), świetna ekipa z FAMILY AST (zawsze gotowa do udziału w nawet najbardziej szalonych pomysłach), Sylwia Karkowska z Superrdog (ogarniająca wesołą czworołapą gromadkę) i Katarzyna Rozya (która zdokumentowała całe te wydarzenie).

O faktach i mitach możecie poczytać też TUTAJ

IMG 1890-Edit IMG 2115-Edit IMG 2239-Edit
IMG 2450-Edit IMG 2594-Edit IMG 2679-Edit

Wspomóż nas w naszych działaniach. Przekaż 1% wpisując KRS 0000006471. Wspomóż naszych podopiecznych darowizną pieniężną lub fizyczną – konto 79 1160 2202 0000 0000 8061 3463. Podaruj dom tymczasowy lub stały.