Impet male2

IMPET
amstaff, wiek 1,5 roku

Wygląd:biały, w szare łaty.
Charakter: lekko lękowy, problem z emocjami.
Zdrowie: zdrowy (ew. możliwość alergii), zaszczepiony, zachipowany

Miejsce pobytu: dom stały, ok. Żabiej Woli

Impet (z poprzedniego domu Tajson) to 1,5 roczny amstaff. Został oddany do schroniska przez swojego właściciela.
Jakie informacje uzyskaliśmy z poprzedniego domu? Psiak chował się w domu z ogródkiem. Na co dzień mieszkał z niepełnosprawnym dzieckiem. Do psów nie wykazywał agresji, ale póki co nie możemy potwierdzić tej informacj,i bo do innych czworonogów podchodzi na zbytnich emocjach. Z kotami nie miał do czynienia. Z naszych obserwacji Impet powinien ładnie odnaleźć się w domu. Trzyma czystość, nie niszczy. Rzeczywiście idealny byłby domek z ogródkiem, bo socjalizacji Impet nie miał.
Pies ma problem z emocjami i jest lekko lękowy. Potrzebuje przewodnika, który podejmie się pracy, nauki i prowadzenia za łapę przez świat. Impet jest prawdopodobnie alergikiem.
Obecnie szukamy domu tymczasowego dla niego, aby móc go poznać w warunkach domowych, móc zdiagnozować oraz poddać zabiegowi kastracji. Impet przebywa 30 km od Warszawy.
Kontakt do naszej fundacji: tel 501 797 018, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Impet 2 Impet 3 Impet 5
Impet 7 Impet 8 Impet 9

27.10.2018 Meldujemy, że nasz nad wyraz przystojny podopieczny zmienił status z psa, który szuka domu na takiego, który dom ma! Impet rozkochał w sobie nowych opiekunów. To była miłość od pierwszego wejrzenia! Duży ciałem i wielki sercem pies zamieszkał w przepięknych okolicznościach przyrody w ok. Żabiej Woli, w domku z ogródkiem, u rodziny z tradycjami astowymi. Piotrze, Sylwku, dbajcie, nie rozpieszczajcie za bardzo, dużo spacerujcie i należycie opiekujcie się naszym skarbem! Witajcie w Family AST!

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)