Shiva male2

SHIVA
pit bull, wiek 7 miesięcy

Wygląd: czekoladowa w duże białe łaty.
Charakter: do wychowania, nadpobudliwa. 
Zdrowie: zdrowa, zaszczepiona.

Miejsce pobytu: dom stały, Warszawa.

Shiva to 6-miesięczna, dość aktywna, wesoła suczka pięknej urody. Jednak niech Was nie zwiedzie jej anielski wygląd - to inteligentna diablica ze skłonnością do dominacji. Sunia jest psem, który szybko się ekscytuje i dość wolno wycisza do tego w określonych sytuacjach wykazuje stany lękowe. Na dzień dzisiejszy trzeba przede wszystkim popracować nad nauką chodzenia na smyczy, posłuszeństwa i wyciszenia. Shiva w domu powinna być jedynaczką. Jeśli chodzi o stosunek do dzieci, nie jest polecana do domu z małymi dziećmi z powodu na swoją nadpobudliwość, ewentualnie dzieci w wieku późno szkolnym. Do psów i kotów nie polecana z uwagi na braki w socjalizacji.
Szukamy domu doświadczonego, stabilnego, silnego, który zapewni jej jasne i czytelne zasady. Przy mądrym prowadzeniu i obowiązkowym szkoleniu, mankamenty psiego charakteru powinny się całkowicie wyeliminować. Psiak ze względu na swój wiek i charakter do ułożenia. Najchętniej młody aktywny dom, chcący kochać i pracować z tą łaciatą pięknością.

Shiva 3 Shiva 4 Shiva 5

28.11.2018 Przez naszą fundację przemknęła jak burza Shiva. Szukaliśmy najlepszego domu, gdyż jako niespełna 7-miesięczny szczeniak zdecydowanie na taki zasługiwała. Los chciał, że łaciatka skradła serce pewnej pary, która nie wyobrażała sobie, że w ich domu zamieszka inny pies niż Shiva. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Magda i Karol po informacji, że młoda pannica jest gotowa do odbioru, dosłownie rzucili wszystko i przyjechali do Szczecina, gdzie Shiva przebywała. Dłuższa chwila rozmów „na żywo” a nie przez telefon, kawa i ciastko a potem przekazanie pannicy, trochę łez i uśmiechów i sunia wyruszyła w drogę do nowego domu. A nie było blisko, bo nasza młoda podopieczna zamieszka pod Warszawą.
Jaka jest Shiva? Na tą chwilę w nowym domu dużo śpi a gdy już się obudzi, jest istną petardą. Bardzo szybko się uczy i codziennie nabiera coraz większej ogłady. Spacery także idą coraz lepiej, więc to kwestia czasu aż panna zacznie chodzić ładnie na luźnej smyczy. Shiva jest diamentem, który trafił w ręce dobrych jubilerów i kwestią czasu jest, kiedy powstanie z niej piękny psi brylant. Magdo, Karolu witamy was w naszej wielkiej Family AST i mamy nadzieję, że spotkamy się nie raz i nie dwa na swojej drodze.

Shiva 2

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)