Plotka male2

PŁOTKA
w typie pitbull red nose, wiek 2,5 miesiąca

Wygląd: ruda i pomarszczona.
Charakter: ciekawa, wesoła, energiczna.
Zdrowie: nużyca, krzywica, zachipowana.

Miejsce pobytu: dom stały, Swarzędz

Płotka to ok. 2,5-miesięczna sunia w typie pitbulla, siostra Groota. Trafiła do nas w wyniku interwencji, odebrana z pseudohodowli. Ma zdiagnozowaną nużycę oraz lekką krzywicę. Jest w trakcie leczenia, które może być kontynuowane w nowym domu. W związku z tym nowi opiekunowie muszą wziąć pod uwagę dodatkowe koszty.
Płotka jest cudnym, energicznym szczeniakiem. Uwielbia się przytulać. Człowiek jest jej wielkim przyjacielem. Na spacerach chodzi krok w krok za przewodnikiem, bądź psem rezydentem. Nie widzimy przeciwwskazań, aby na dziś mieszkała z drugim psem - choć Płotka bawi się typowo po pitbullowemu, a nie każdemu psu może to pasować!
Sunia jest przyuczana do życia w mieście, w bloku. Ładnie jej idzie nauka czystości. Uczy się także codziennej rozłąki z opiekunem, gdy ten idzie do pracy. Początkowo zdarza się jej piszczeć, ale trwa to kilka minut. Płotka na dziś nie ma problemów z emocjami i lękliwością. Jest typowym szczeniakiem, który je, bawi się, śpi. Idealny psiak. Ale niech Was nie zwiedzie urok! Jest to pitbull, a więc pies dla aktywnych, do szkolenia, do sportów, do czynnego posiadania, a nie tylko leżenia na kanapie. Płotka przebywa obecnie w domu tymczasowym w Warszawie. Jeśli jesteście odpowiedzialną rodziną, szukacie czworonoga, któremu możecie się poświęcić na najbliższe naście lat, chcecie psiaka szkolić, wychowywać i mądrze prowadzić za łapę przez świat - zgłoście się do naszej fundacji.  Warunkiem adopcji jest sterylizacja po osiągnięciu dojrzałości.
Jak adoptować Płotkę? 
1. Zadzwoń do nas. Przygotuj się na dłuższą rozmowę, podczas której będziemy chcieli nieco poznać Ciebie, oferowane warunki, doświadczenie w prowadzeniu czworonogów. Nie odbieraj tego jako wścibskość. Abyśmy oddali Ci Jessy, potrzebujemy Ci zaufać. A aby zaufać musimy Cię poznać.
2. Po rozmowie zaprosimy Ciebie wraz z całą rodziną do poznania suni, rozmowy z jej opiekunką. Będziecie mieli możliwość oceny psiaka na żywo, a szkoleniowiec będzie mógł Wam doradzić, czy to właściwy pies do Waszych warunków.
3. Po Twojej wizycie my odwiedzimy Was. Doradzimy, podzielimy się radą, doświadczeniem, ułożymy Wam wszystko w głowach, aby nowy członek rodziny łatwo odnalazł się w Waszym domu.
4. Zwieńczeniem procesu adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej.
Także jeśli dobrnąłeś do końca tego tekstu - gratulujemy! Jeśli dodatkowo szukasz psiaka dla siebie i uważasz, że teraz jest idealny moment - dzwoń. Jeśli się nie dodzwonisz od razu - nie zrażaj się. Pragniemy Cię uprzedzić, że mamy nasze życie pozafundacyjne, mamy rodziny, pracę. Nie zawsze możemy odebrać. Dodatkowo nasz telefon wyjątkowo często dzwoni, więc bywa że niełatwo o połączenie. Przepraszamy Cię za to, ale liczymy na Twą wyrozumiałość. W końcu przed Tobą czas kiedy cierpliwość i wyrozumiałość to dwie największe cechy, które będą Ci potrzebne. Kontakt: tel 501 797 018 lub 698 869 516

Plotka 3 Plotka 5 Plotka 9 Plotka 10
Plotka 11 Plotka 6 Plotka 7 Plotka 8

28.01.2019 Nasza najmłodsza podopieczna Płotka zyskała swoją własną chatę w Swarzędzu i osobistych ludzi, Nikolę i Adriana. Dostała tez nowe imię - Bambi. A ponieważ opieka u nas przyniosła szybkie efekty i po krzywicy już nie widać śladu a skóra ładnie zarasta sierścią nowa rodzina w tym temacie nie będzie miała już dużo pracy. Będzie za to kochać, dbać i co ważne – wychowywać! Nikola, Adrian - witamy w szalonej Family AST! Pragniemy po stokroć podziękować Kasi za pomoc w postaci podarowania domu tymczasowego i codzienne dbanie o pannicę i Asi z TTB Poznań za przeprowadzenie wizyty przeadopcyjnej.

Plotka 12 Plotka 13 Plotka 14

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)