Daisy m4

DAISY Złoty Bull
w typie pitbull red nose, urodzona 27.10.2008 r

Wygląd: ruda, posiwiała, uszy cięte.
Charakter: wychowana, przyjazna do ludzi, do domu bez dzieci i innych zwierząt.
Zdrowie: niedoczynność tarczycy.

Miejsce pobytu: dom stały, Szwecja.

Daisy to przepiękna suczka w typie pitbulla red nose w wieku 10 lat. Trafiła do nas ponieważ jej opiekunka nie była w stanie dłużej sprawować nad nią opieki. Daisy obecnie przebywa w hotelu dla psów w Łodzi. Szuka domu tymczasowego albo stałego. Daisy jest suczką, która całe życie miała dom i opiekunów, mieszkała w mieszkaniu, u boku starszej osoby. Zna miasto, miejski zgiełk, smyczowe spacery. Jest bardzo zadbana. Nie ma problemu z agresją, ekscytacją czy negatywnymi emocjami. Daisy mieszkała zawsze z dorosłymi osobami, kontakt z dziećmi miała sporadyczny. Stąd nie polecamy jej dziś do małych dzieciaczków, bo suczka nie jest z nimi obyta. Jej opiekunka nie poleca jej też do domu z psami ani kotami. Na spacerach Daisy jest do opanowania do psów w równoległym kontakcie. Sunia dobrze znosi podróże w aucie. Z problemów jakie występują, to wokalizacja gdy opiekun wychodzi z domu. U boku starszej osoby, bardzo rzadko musiała zostawać sama i stąd lęk przed tym. Daisy zostawiona sama nie niszczy i trzyma potrzeby fizjologiczne do czasu spaceru. Jedynie szczeka. W hotelu początkowo też bardzo szczekała. Dziś problem jest zdecydowanie na mniejszą skalę - sunia szczeka tylko wtedy , gdy widzi człowieka. Daisy przeszła u nas badanie krwi, które wykryło niedoczynność tarczycy. Niebawem będziemy poddawać Daisy zabiegowi sterylizacji. Jej opiekunka bardzo ciepło o niej opowiada i zależy jej na znalezieniu wspaniałego domu dla suni, podobnie jak nam, dlatego bardzo prosimy zarówno o dom tymczasowy jak i stały.

Daisy 2 Daisy 4 Daisy 5

24.01.2021 Chcielibyśmy ponownie przypomnieć Wam o suczce Daisy. Szukamy dla niej zarówno domu tymczasowego jak i stałego! Daisy jest 10-letnią piękną i fajną seniorką! My jesteśmy nią oczarowani, bo to pies starej daty, z extra charakterem! Jest suczką domową, chowaną w mieszkaniu, w mieście. Nie ma tendencji do lęku, czy agresji. Trzyma czystość, nie przestawia mebli. W stosunku do ludzi miła, kontaktowa, szukająca interakcji, bezproblemowa. Piłeczkowa pannica, która kocha aportować. Piłkę przynosi pod nogi. Reaguje na komendy. W stosunku do psów opanowywalna, szczególnie jak ma piłkę. 
Do mieszkania w domu z psami jednak nie polecana. Z kotami niestety także nie. Typ domowej jedynaczki. Jak na swój wiek Daisy jest w doskonałej formie! Sunia jest po wstępnych badaniach, ma zdiagnozowaną niedoczynność tarczycy. Zauważyliśmy, że kuleje na łapę, więc dom tymczasowy jest przez nas bardzo szukany, abyśmy w domowych warunkach mogli się zająć diagnostyką. Daisy ma jedną wadę. Wokalizuje zostawiana sama. Mamy potwierdzenie, że w jej ostatnim domu także występował ten problem. Piękna Daisy przebywa obecnie w Łodzi. Domu szukamy w całej Polsce. Kontakt w sprawie domu tymczasowego lub adopcji: 501 797 018 lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Daisy 9 Daisy 7
Daisy 10 Daisy 11 Daisy 12

13.01.2022 W styczniu optymistycznie patrzymy w przyszłość. Jak gwiazdki z nieba spadają nam piękne adopcje. Dziś obwieszczamy przecudowne zakończenie historii Daisy. Czekoladowa panna trafiła do nas wiele miesięcy temu, z powodu niedyspozycji swojej opiekunki. Cudowna pitbullica starej daty, posłuszna i współpracująca z przewodnikiem. Same zalety rasy, poza nadmierną wokalizacją podczas nieobecności człowieka. Szczekanie skutecznie odstraszało potencjalne domy zarówno tymczasowe jak i stałe. W oczekiwaniu na rodzinę Daisy wiele miesięcy spędziła w hotelowym boksie. Jej los odmieniły dopiero Agata z Kasią, które adoptowały od nas Sammy i Kastę. Po długich przygotowaniach Daisy przeprowadziła się wiele km aż do Szwecji. Lepszego domu nie mogliśmy sobie wymarzyć dla naszej seniorki. Jesteśmy szczęściarzami, że wśród Family AST mamy takich ludzi! Otwartych na trudną pracę z psami, troskliwych i kochających. Agata, Kasia, dziękujemy po raz kolejny! Na maxa jesteśmy szczęśliwi, że Daisy zyskała dom u Was.

Daisy 14 Daisy 15 Daisy 16


 

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)