Ina m2

INA
amstaffka, wiek 5 lat.

Wygląd: stalowa, z białymi znaczeniami, uszy cięte.
Charakter: wesoła, wychowana, grzeczna.
Zdrowie: zaszczepiona, zachipowana, z nadwagę.

Miejsce pobytu: dom stały, Gdynia.
Kontakt w sprawie adopcji: tel.: 508 273 757, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Ina to niespełna 5-letnia przeurocza błękitna amstaffka. Trafiła do nas po śmierci swojego opiekuna. Wcześniej mieszkała w domu z ogrodem, była zadbana i kochana. Rodzina zmarłego opiekuna poprosiła fundację o przejęcie suczki i poszukanie jej nowego domu. gdyż niestety nie była w stanie zapewnić jej odpowiednich warunków i odpowiedniej porcji ruchu, przy pożegnaniu nie obyło się bez łez. Obecnie suczka przebywa w hotelu Na Sześciu Łapach w Bojanie. Sunia grzecznie spędza w czas w swoim pokoju pomiędzy kolejnymi spacerami. Zachowuje czystość, nie niszczy, nie wokalizuje. Jest radosna, bardzo łagodna i ufna w stosunku do nowo poznanych osób, już przy pierwszym kontakcie daje się każdemu poznać jako wesoły pies, bardzo łaknący kontaktu z człowiekiem. Ina całkiem ładnie chodzi na smyczy, chociaż w chwilach ekscytacji zdarza jej się mocniej pociągnąć, a siłę ma, bo jest całkiem słusznych gabarytów. Sunia jest w pełni „obsługiwalna” w lecznicy weterynaryjnej, i dała się poznać jako wzorowy pacjent. Na dzień dzisiejszy Ina potrzebuje spokojnych ale długich spacerów, aby nabrać lepszej kondycji i zrzucić nadprogramowe kilogramy. Dlatego też szukamy dla niej aktywnego opiekuna lubiącego długie piesze wędrówki. Szukamy osoby mądrej, która nie zaproponuje suni aktywności typu bieganie za piłką czy skakanie. Która będzie zdawała sobie sprawę, jak ważna jest odpowiednio zbilansowana dieta i utrzymanie właściwej wagi, zwłaszcza u tak dużego psa. Od razu mówimy, że łatwo nie będzie bo Inusia jest bardzo łasa na jedzenie. Ina jest zaczipowana, zaszczepiona, po kompleksowych badaniach krwi, których wyniki dały nam zielone światło do zaplanowania zabiegu sterylizacji. Osoby chętne do jej adopcji zapraszamy do kontaktu albo mailowego: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , albo telefonicznego tel. 508 273 757 (Jola). W pierwszej kolejności zapraszamy osoby z Trójmiasta i okolic ( ze względu na ustalony termin i miejsce zabiegu sterylizacji w Gdyni). Taki cudny pies jak Ina zasługuje na najlepszy dom, także potencjalnym chętnym stawiamy wysoko poprzeczkę.

Ina 1 Ina 2
Ina 3 Ina 4

25.05.2021 Szczęście uśmiechnęło się do cudownej Iny, która jakiś czas temu trafiła do DT, do Ani i Zbyszka z Gdyni i już po kilku dniach usłyszeliśmy, że nie oddadzą! Ania i Zbyszek dopiero rozpoczęli swoją przygodę z TTB, a my byliśmy pewni, że Ina okaże się dla nich strzałem w dziesiątkę. Więc jeśli zastanawiacie się, czy adoptować dorosłego psiaka, jeśli nigdy wcześniej nie mieliście do czynienia z rasą, odpowiedź brzmi tak, ale pod warunkiem, że będzie to pies sprawdzony i doskonale do Waszych potrzeb dopasowany. Ina to taki na maksa dobry pies i bezproblemowy. W domu przylepa, chętnie spędza czas na kanapie wklejona w kolana opiekunów, zostawiona sama chałupy nie roznosi, na spacerach jest grzeczna, dobrze prowadzona ładnie wita się z psami. Czy ma minusy? Jeden - zabawki tracą przy niej żywot bardzo szybko!Nowi opiekunowie Iny od pierwszych dni na maksa korzystają z obecności psa w ich życiu. Dbają o aktywność fizyczną, spacerują po polach i lasach, jeżdżą na wycieczki, zapewniają Inie kontakt z innymi czworonogami, czerpią z życia pełnymi garściami. Ineczka już w hotelu zgubiła sporo zbędnych kilogramów, a Ania ze Zbyszkiem tylko dopełnili metamorfozy. Takie mądre, przemyślane adopcje cieszą niezmiernie! Aniu, Zbyszku witajcie w rodzinie, w wielkiej FAMILY AST. Życzymy Wam wszystkiego dobrego, cieszcie się sobą.

Ina 10 Ina 11 Ina 12

 

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)