Gumka m2

GUMKA

w typie amstaffa, wiek ok. 6-7 miesięcy.

Wygląd: ciemnostalowa w duże białe łaty.
Charakter: fantastyczna dla zwierząt, bojąca się ludzi.
Zdrowie: zdrowa, zaszczepiona, zachipowana.

Miejsce pobytu: dom stały, Czernikowo.

Gumka to ok. 6-7 miesięczna sunia w typie amstaffa. Błąkała się w okolicy Płocka. Przygarnęli ją ludzie z okolicy wierząc, że rychło odnajdzie się właściciel. Niestety pomimo ogłoszeń była cisza. Sunia została przekazana nam pod opiekę. Gumeczka obecnie przebywa w naszym zaprzyjaźnionym hoteliku dla psów. Okazała się delikatną i miłą panienką ze wspaniałym kontem z psami i kotami. Niestety w stosunku do ludzi ma zachwiane poczucie bezpieczeństwa. Stroni od ludzi i się ich obawia. Tu z pomocą przychodzą inne zwierzaki, stąd niezwykle ważne jest, aby sunia zamieszkała w domu z innymi czworonogami.  Gumeczka ma parę fizycznych wad. Duży załomek na ogonku i zęby żyjące własnym życiem. Przed nami więc usuwanie mleczaków, które blokują i wykrzywiają stałe zęby. Jak ponaprawiamy żeby to jedziemy się spotkać z pewną rodziną, która być może zostanie właśnie rodziną Gumeczki.

Gumka 4 Gumka 6
Gumka 8 Gumka 13

22.0.3.2022 Gumka przewinęła się przez fundację ekspresem. Znaleziona w okolicach Płocka, po bezskutecznych poszukiwaniach właściciela, trafiła do nas. Okazała się sunią wycofaną w relacji z człowiekiem i małą pewną siebie, ale za to z extra kontaktem z psami i kotami. Zdecydowaliśmy więc, że dom pełen zwierzaków jest dla niej koniecznością. A mieliśmy taką rodzinę w naszym notesie, z wcześniejszych poszukiwań domu dla Anabeli. Magda z Piotrem mają amstaffeczkę Megi, sunię w typie mix Małą i rudego kota. Nie mają za to obaw związanych z podejrzeniem rozwojowej wady serca, krzywymi zębami i krzywym ogonem. Dlatego też zostali szczęśliwymi rodzicami adopcyjnymi Gumeczki. Nasza panna znalazła idealną przystań i wspaniałe towarzystwo w Czernikowie koło Torunia! Megi jej matkuje i oprowadza po nowych miejscach. Gumce ten układ pasuje idealnie. Magdo, Piotrze, dziękujemy! Za cierpliwość do nas, za wyrozumiałość, za współpracę. Cieszymy się, że mogliśmy „zapsić” Waszą rodzinę! Witajcie w FAMILY AST. Fajnie jest mieć takich ludzi wokół, tak otwartych na pracę i na mądrą adopcję. Bądźcie szczęśliwi kupę lat z naszą błękitną i całym waszym stadem! Dziękujemy!