Lesio2 LESIO
amstaff, urodzony 5.12.2011r.

Wygląd: brązowy, pręgowany, z białymi znaczeniami.
Charakter: zrównoważony, stabilny, wesoły, łagodny do psów, kotów.
Zdrowie: odrobaczony, zaszczepiony, zachipowany.

Miejsce pobytu: dom stały, Wrocław.
Kontakt: 501 797 018, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Dnia 9.03.2012 do naszej fundacji trafił Lesio i jej dwójka rodzeństwa z celowo rozmnożonego miotu amstaffów. W efekcie nowej ustawy, miot jako nierasowy najwyraźniej się nie sprzedał, właściciel oddawaniem psów za darmo najwyraźniej nie zamierzał sie zajmować, więc rodzeństwo trafiło do schroniska. Raptem 3-miesięczne kluski zostały  skazane na bezdomność, choroby, tułaczy los. Tak małe szczeniaki w schroniskach zazwyczaj szybko zapadają na choroby i często umierają. Dlatego też od razu nasza fundacja roztoczyła nad nimi opiekę.

Szukamy dla Lesia nowych, mądrych, troskliwych domów i aktywnych opiekunów, lubiących ruch, częste spacery, wyprawy do lasu. Szukamy osób, które mają chociaż podstawy wiedzy o rasie. Idealnie, jeśli sunia trafi do rodziny, która pójdzie z nią na szkolenie PT (Pies Towarzyszący).
Warunkiem adopcji pieska jest kastracja w późniejszym okresie. Zastrzegamy sobie prawo do wyboru najlepszego domu dla Lesia, jak również do kontroli warunków, w jakich miałyby mieszkać.

DSC_0341

10.03.2012 Lesio przeprowadził się do nowego domu. Zamieszkał na warszawskiej Ochocie. Za towarzyszy życia będzie miał 16 letniego jamnika i kota.
Wieści z nowego domu:
" Melduję, iż Lesio najadł się i poszedł spać. Z Paputem nie ma problemu, nawet nie warczy:) Kocur trochę zestresowany, ale będzie ok. Odezwe się po wizycie u weta i podeśle jakąś fotkę. Oficjalnie Lesio został okrzyknięty naszym "synem" i młodszym psim bratem Anieli."

5.11.2012 Lesio wrócił pod skrzydła fundacji. Kochająca rodzina go oddała, ponieważ się rozstali i dla psa zabrakło miejsca... zapewnienia o miłości, rodzinie pękły jak bańka mydlana.
Lesio wyrósł na pięknego psa, dużego, wesołego, mega łagodnego.
Szukamy dla Lesia nowej rodziny, stabilnej, aktywnej. Lesio może zamieszkać w domu z dziećmi, psami, kotami.
Dzisiaj Lesio ma 11 miesięcy.

13.12.2012 Lesio ma nowy dom. :mrgreen:
Zamieszkał aż we Wrocławiu. Adopcja była dłuuga, bo długo nowa rodzinka zastanawiała się czy podoła, potem wskoczyła nam kastracja itd. Ale szczęśliwie dojechali do nas i zabrali pręguska.
Lesio zamieszkał w towarzystwie 2 kotów. Póki co koty mieszkają w szafie niezbyt zadowolone z nowego nabytku rodziny, a Lesiu je olewa korzystając z uroków życia. Od stycznia nowa rodzina i Lesio zaczynają szkolenie, aby jeszcze bardziej zbudować więź między sobą.