Gabi6 GABRYSIA
pitbull red nose, wiek ok. 9 miesięcy.

Wygląd: czekoladowa z białymi znaczeniami.
Charakter: łagodna, wesoła, przyjazna do psów, ludzi.
Zdrowie: leczona na nużycę.

Miejsce pobytu: dom stały, Warszawa.
Wirtualnym Opiekunem była: Magda Bogaj

Gabrysia to 7 miesięczna pitbullka red nose. Została odebrana właścicielom w stanie skrajnego zaniedbania. Sunia cierpi na zaawansowaną nużycę skóry. Leczenie Gabi trwa już kilka miesięcy, powoli zaczynają być widoczne efekty. Gabrysia pomimo ciężkiej choroby jest mega pogodną, ufną sunią. Kocha ludzi, psy. W domu by się non stop przytulała.

Gabrysia zamieszkała w domu tymczasowym fundacji u Dominiki. Po kilku tygodniach Dominika zdecydowała, że Gabi zostaje u niej na stałe. Wierzymy, że Gabi będzie miała u Dominiki raj. To ona bowiem włożyła masę energii, troski i miłości aby wyprowadzić Gabi. Dziękujemy Dominiko!

DSC_0956 DSC_0987 Gabi14
Gabi2 Gabi8

09.04.2013 Pamiętacie biedną, łysą Gabrysię? Dziś to dorosła, piękna pannica. Nie ma takiego, co by się na ulicy za nią nie odwrócił.
Dominiko – twoja opieka i zaangażowanie w walkę o zdrowie sunie jest godne podziwu!

AST metamorfozy Gabi

Gabi17 Gabi18 Gabi19 Gabi20