DŻAJF
amstaff, wiek ok. 4 miesięcy.

Wygląd: brązowy, pręgowany z białymi znaczeniami.
Charakter: odważny, uparty, wymagający odpowiedzialnego prowadzenia.
Zdrowie: zachipowany, w trakcie szczepień.

Miejsce pobytu: dom stały, Kielno.
Kontakt w sprawie adopcji: tel.: 0501 797 018, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Dżajf to 4-miesięczny szczeniak w typie amstaffa. Został znaleziony i trafił do schroniska, skąd następnie do Fundacji AST, do domu tymczasowego. Właściciel nie szukał swojej zguby, raczej celowo Dżajfa wyrzucił, bo nie poradził sobie z wychowaniem szkraba.
Dżajf to bardzo odważny, zadziorny i uparty szczeniak. Z pewnością to nie typ psa, który przeleży całe życie na kanapie. Kombinowanie to jego druga natura. Mając zaledwie kilka miesięcy, dużo wymusza, w kontaktach z psami jest namolny, bardzo odważny, póki co słabo reaguje na CS-y. Widać, że to szczeniak mało nauczony komunikacji międzygatunkowej, mało socjalizowany z psami. Zarazem jednak to bystry, szybki umysł, który jest bardzo podatny i otwarty na naukę. Obecnie Dżajf mieszka w domu z drugim psem i kotami, co mamy nadzieję, dobrze wpłynie na jego edukację.

Szukamy dla Dżafja domu stałego. Szukamy osób aktywnych, mających czas na wychowanie szczeniaka, szkolenie PT (jest to obowiązek zawarty w umowie adopcyjnej), mających wiedzę o TTB i ich potrzebach. Szukamy opiekunów mądrych i odpowiedzialnych, którzy wiedzą, że pies to obowiązek na lata, a wychowanie czworonoga to praca i koszty. Warunkiem adopcji Dżajfa jest także kastracja po osiągnięciu dojrzałości.

Aby adoptować szczeniaka z fundacji, zapraszamy na początek, aby poznać go osobiście. Dżajf przebywa w Piasecznie k. Warszawy.

DSC 0268 DSC 0283 DSC 0293 DSC 0318

13.04.2013 I do Dżajfa dzisiaj uśmiechnęło się szczęście!
Nasz mały rozrabiak dzisiaj zapoznał się z nową rodzinką, która przyjechała po niego aż z ok. Trójmiasta. Rodzina ta kilka dni temu dostała od nas zielone światło, że stolica stoi przed nimi otworem i jest zdecydowana, że będą godnym, mądrym, troskliwym domem dla pręgowanego siusiora.
Dżajf zamieszkał u rodzinki, która ma fisia na punkcie TTB i jest ich posiadaczem od lat. Dżajf ma teraz nową, piękną koleżankę Yoko, która go będzie za łapę prowadzić przez świat :)