LINCOLN
staffordshire bull terrier, ur. 2.05.2013r.

Wygląd: brązowy pręgowany.
Charakter: rezolutny, otwarty, przyjazny.
Zdrowie: odrobaczony, po pierwszym szczepieniu.

Miejsce pobytu: dom stały, Warszawa

Lincoln to urodzony 2.05.2013 r. śliczny stafficzk.
Jest jednym z 12 staffików, które nasza fundacja przejęła od ich hodowczyni (zrzeczenie z powodu braku środków i warunków na dalsze utrzymanie psów). Szczeniaki, pomimo rodowodowych rodziców, nie mają wyrobionych metryczek, dlatego też szukają domów, gdzie będą psami "do kochania". W miocie jest 7 szczeniąt (4 sunie i 3 samców). Wszystkie szczeniaki są do adopcji (oczywiście bezpłatnie) na warunku szkolenia w kierunku PT oraz późniejszej sterylizacji/kastracji. Psiaki są odrobaczone, przed nimi szczepienia. Do adopcji zostaną wydane zachipowane. Każdy zainteresowany adopcją, musi przejść przez procedurę adopcyjną, czyli odwiedzić psiaka przed adopcją, porozmawiać z nami, a także pozytywnie przejść wizytę kogoś z Fundacji AST.

Lincoln to bardzo rezolutny, otwarty, kontaktowy chłopczyk. Jest bardzo ukierunkowany na człowieka i na pracę z nim. W domu tymczasowym mieszka w towarzystwie amstaffki, z którą bez problemu się dogaduje. Dla Lincolna szukamy opiekunów z wiedzą o staffikach, aktywnych i lubiących ruch. Rodziny, która będzie go szkolić w kierunku posłuszeństwa. Warunkiem adopcji jest kastracja po osiągnięciu dojrzałości.
Lincoln obecnie mieszka w domu tymczasowym w Warszawie.

DSC03513 DSC03509 DSC03523

27.07.2013 Lincoln zamieszkał w nowym domu w Warszawie, z tradycjami w posiadaniu psów. Lincoln trafił do aktywnej rodziny, która nawet zrezygnowała z wyjazdu zagranicznego, aby poświęcić swój czas i fundusze na szkolenie młodego. Lincoln w nowym domu nazywa się Tiger, na cześć tego że w DT mieszkał z Tigrą.