Lukrecja7

LUKRECJA
amstaff, ur.2.05.2013.

Wygląd: biało - błękitna.
Charakter: radosna, przyjazna, inteligentna.
Zdrowie: zdrowa, odrobaczona, oczekuje na szczepienia i chip.

Miejsce pobytu: dom stały, Grotniki k. Łodzi.

Lukrecja to ok. 4 miesięczna sunia w typie amstaffa.
Kilka dni temu ta mała pięknisia została przywiązana do drzewa w ustronnym miejscu Poznania. Odnaleźli ją pracownicy Energobudu. Sunia trafiła do schroniska w Poznaniu. Tego samego dnia doszły do nas liczne apele o pomoc dla suni. Zgłosiliśmy do schroniska chęć przyjęcia suni do domu tymczasowego. Jednak dnia następnego sunia zniknęła z placówki. Co się działo z nią przez następne dwa dni - nie wiemy. Szczęśliwie sunię odnaleziono w Szamotułach. Tu pragniemy pięknie podziękować internautom i mediom w nagłaśnianiu zaginięcia suni, bo "szum zrobił swoje". W sobotę Lukrecja trafiła do naszej fundacji.

Do dnia 4.09.2013 Lukrecja ma obowiązkową kwarantannę, co oznacza że nie możemy jej oddać do adopcji.

I informacja o Suni wpros z domu tymczasowego:
"Lulka jest radosna, ufna i szczenięco rozbrykana. Uwielbia bawić się pluszakami i linami – w tym temacie jest mocno samowystarczalna. Na spacerach dzielnie maszeruje, ale typem długodystansowca to jeszcze nie jest :) Po drodze „rozmerdana” do wszystkich ludzi, którzy nas mijają. Ale poza zabawą pracujemy już nad wychowaniem- podstawowe komendy oraz nauka czystości (młoda jest plastyczna i zapatrzona w człowieka, także sprawnie nam to wychodzi).W kontaktach ze zwierzętami otwarta, czytelna, łagodna (mieszka z amstaffem i koszatniczką). Jak na szczeniaka przystało, pochłania ogromne ilości jedzenia – zarówno suchego, jak i gotowanego. Sunia jest w trakcie odrobaczania, czekają ją szczepienia i chipowanie."

Podsumowując:
Lukrecja na dzień dzisiejszy to pies idealny- nadaje się do domu zarówno ze zwierzakami, jak i małymi dziećmi. Piękna, i jak przystało na amstaffa – MEGA PRZYTULAŚNA.
Dla Lukrecji szukamy mądrego, fajnego domu, który kocha bullowate, szanuje tę rasę i zna jej potrzeby. Szukamy osób, dla których pies to członek rodziny. Warunkiem adopcji Lukrecji jest przejście szkolenia PT (bardzo byśmy się cieszyli, gdyby Lukrecja uczęszczała zarówno na psie przedszkole jak i na dorosłe szkolenie), a także wysterylizowanie jej.

Wszystkie osoby, które będą zainteresowane adopcją Lukrecji będą musiały poddać się standardowej procedurze adopcyjnej.
Składa się ona z:
- rozmowy telefonicznej z nami, w której popytamy Was o podstawowe rzeczy i zapewne już zweryfikujemy pierwszych dzwoniących,
- osobistej wizyty w domu tymczasowym Lukrecji,, aby sunię poznać i porozmawiać z nami,
- naszej rewizyty u wybranych rodzin, po której dopiero wybierzemy najwłaściwszy dom.

Lukrecja2 Lukrecja21 Lukrecja6
Lukrecja19 Lukrecja11 Lukrecja17
Lukrecja15 Lukrecja23 Lukrecja14

7.09.2013 Lukrecja w dniu dzisiejszym pojechała do własnego domu. Zamieszkała u super rodziny, z doświadczeniem w prowadzeniu TTB, w Grotnikach koło Łodzi. Lukrecja będzie miała do dyspozycji kochającą rodzinę, ogród, masę miłości i troski. W nowym domu czekały już na nią szeleczki z identyfikatorem a także ugotowany indyczek z ryżem.

14.03.2014 Ostatnio spotkała nas spora niespodzianka. Na nasz marcowy Spacer z Bezą dotarła Lukrecja z rodziną. Lukrecja wyrosła niesamowicie i (o ile to możliwe) jest jeszcze piękniejsza niż była. Lukrecjowa rodzinko - dziekujemy bardzo za taką fajna niespodziankę i za możliwośc obejrzenia tej łaciatej piękności na żywo! Dziekujemy tez za prezenty dla fundacji.

SpacerZBeza 17 SpacerZBeza 16
SpacerZBeza 12 SpacerZBeza 13