Grejs male2

GREJS
mix pitbulla i amstaffa, ur. 15.07.2013 r

Wygląd: stalowoszara, z białymi znaczeniami.
Charakter: fajna i rezolutna.
Zdrowie: w trakcie szczepień.

Miejsce pobytu: dom stały, Częstochowa.

Grejs to szczeniak po mamie pitbullce w typie i tacie amtaffie z rodowodem. Urodziła się 15.07.2013 r.
Sunia miała już jeden dom, z którego wczorajodebrali ją jej "hodowcy", bo nowa pani zapomniała, że szczeniak to małe dziecko, o które t
rzeba dbać, szczepić, karmić kilka razy dziennie, uczyć, wychodzić na spacery. Dnia 14 listopada sunia została przekazana naszej fundacji, bo "hodowcy" nie mają warunków, aby trzymać małą u siebie.
Grejs trafiła do domu tymczasowego, do Warszawy.
Grejs w "hodowli" oraz jej rodzice:

Grejs2 Grejs3

Przed Grejs wszystkie szczepienia oraz chipowanie. Proces weterynaryjny już ruszył, aby jak najszybciej nadrobić braki.
Z zachowania Grejs zapowiada się na fajną, rezolutną sunię. Musi nadrobić nieco braków z socjalu, ale częste wycieczki i zapoznawanie z nowymi bodźcami szybko powinno wyrównać braki wynikające z wczesniejszej małej ilości spacerów. Grejs w domu tymczasowym mieszka z sunią i kotem.
Sunia szuka nowego domu - domu obeznanego z rasą i aktywnego, który chce coś z psem robić. Warunkiem koniecznym przy adopcji Grejs będzie przejście szkolenia w zakresie PT (Pies Towarzyszący) oraz sterylizacja po osiągnięciu dojrzałości.
Osoby chętne do poznania Grejs, do zapewnienia jej dobrego domu prosimy o kontakt z Fundacją AST.

Grejs4 Grejs5 Grejs9
Grejs7 Grejs8 Grejs6

30.11.2013 Grejs w dniu dzisiejszym przeprowadziła się do nowego domu do Częstochowy. Zamieszkała u Ani i Michała, którzy niedawno pożegnali swoją 13 letnią amstaffkę. Nowym rodzicom życzymy wielu szczęśliwych chwil i dużych sukcesów szkoleniowych.