Negra male2

NEGRA
pit bull red nose, ur. 20.07.2015

Wygląd: czekoladowa z białymi znaczeniami.
Charakter: łagodna, domowa, polecana do domu z dziećmi.
Zdrowie: zaszczepiona, zdrowa

Miejsce pobytu: dom stały, Biskupice Radłowskie.

Fundacja AST poszukuje mądrego domu dla 8 miesięcznej pitbullki red nose o imieniu Negra. Sunia ta została oddana do fundacji z powodu zmiany sytuacji rodzinnej.
Jaka jest Negra?
Wesoła, łagodna, rozbrykana, bardzo pojętna, kombinująca i uparta! Uwielbia ruch i aktywności. Kocha dzieci, wczesniej mieszkała z trójką dzieciaków. To domowa pannica, nauczona życia w mieście, w bloku, znająca windę, schody. Uwielbia spać na kanapie. W domu przyuczona jest do zostawania w kennel klatce podczas nieobecności właściciela. Nie szczeka zostawiana sama, śpi. Nie ma też problemów z nadmiernymi emocjami, w domu bardzo ładnie się wycisza. Ma za to lekkie tendencje do lękliwości, co objawia się czasami na spacerach - trudniej się skupia, potrafi ciągnąć, nie chce wykonać jakiejś komendy.
W kontaktach z psami jest łagodna, umiejąca spacerować w grupie. Na koty nie była sprawdzona. Dobrze znosi podróże samochodem.

Negra jest zdrowa, zaszczepiona, zachipowana. Warunkiem adopcji suni jest sterylizacja po pierwszej cieczce oraz uczęszczanie na szkolenie Pies Towarzyszący.

Jakiego domu poszukujemy?
Szukamy stabilnej rodziny, która jest otwarta na dalszą pracę i szkolenie Negry. W suni drzemie ogromny potencjał, który szkoda zmarnować. Szukamy aktywnych osób, dla których codzienne długie spacery, zabawy z psem będą przyjemnością a nie obowiązkiem.

Negra 2 Negra 5 Negra 9 Negra 10 Negra 11

29.04.2016 Majówkę czas zacząć! A czym? Dobrymi wieściami! Meldujemy, że Fundację AST opuściła zwariowana pitbullica Negra (nazywana w domu tymczasowym Tradycją). Pannica przyjechała do nas w marcu z miasta Krakowa, aby pod Kraków wrócić. Poruszyła bowiem serducha pary młodych ludzi, opiekunów bullterrierki Azy. Od wczoraj dziewczyny są sprawiedliwie obdarowywane porcją przytulanek, całusów, zabawek. Teraz przed Negrą duże wyzwanie, bo musi dorównać siostrze Azie w poziomie wytrenowania (Aza jest szkolona w trybie Obedience). Ale Arek w duecie z negrą szybko nadrobią zaległości, jesteśmy o tym przekonani!|
Adopcje dodają nam skrzydeł!
Negra, trafiłaś do bardzo fajnego domu!
Natalio, Arku - Wam należą się ogromne podziękowania, bo zdecydowaliście się na adopcję psiego dynamitu, który teraz stawia przed Wami nowe obowiązki.

Pragniemy wyrazić swą wdzięczność Nine i Marcinowi, za przygarnięcie Negry pod swój dach w ramach domu tymczasowego. Wykonaliście dużą robotę, aby oszlifować ten czekoladowy diament, włożyliście w to dużo serducha i cierpliwości! Dziękujemy Sylwii ze szkoły dla psów Superrdog, że prowadziła Ninę za rękę w tych zmianach. I wszystkim, którzy choć na chwilę, w jakikolwiek sposób pomogli - Moni, Dorocie, Michałowi, Kasi i Marcinowi!