019A5454z BAS
pitbull red nose, urodzony w sierpiniu 2015

Wygląd: czekoladowy pręgowany, z białymi znaczeniami.
Charakter: łagodny do ludzi, do całkowitego wychowania.
Zdrowie: wykastrowany, zaszczepiony, zachipowany.

Miejsce pobytu: dom stały, Warszawa

Fundacja AST poszukuje domu dla 7-miesięcznego psa w typie pitbulla red nose o imieniu Bass.

Poszukujemy mądrego, odpowiedzialnego przewodnika z doświadczeniem w prowadzeniu psów, który miałby czas, chęć i zapał do pracy z Bassem.
Przed nowym  domem stoi duże wyzwanie, ponieważ dotąd ten pies nie był zbyt wiele uczony. Nie zna komend, pogryza ręce, nie panuje do końca nad emocjami, nie umie zostawać sam w domu (bardzo niszczy  i wokalizuje), ma lekkie tendencje do oszczekiwania ludzi w pierwszych minutach kontaktu. Z plusów - trzyma potrzeby do czasu spaceru. Na szczęście Bass jest w tym wieku, że będzie można poprzez prace z nim wiele pozmieniać i naprawić. Potrzebny jest jednak na to czas i samozaparcie, ale dzięki  temu Bass ma szansę być idealnym pitbullem. Obecnie w hotelu próbujemy go przyuczać do zostawania w kennel klatce (póki co z mizernym efektem).
Bass potrzebuje opiekuna i konsekwentnego (ale bez zbyt "twardej ręki"), który obdarzy go mądrą i świadomą opieką. Kogoś kto ma czas i może go poświęcić dla Bassa oraz lubi aktywnie spędzać czas ze swoim psem.

Na chwilę obecną możemy powiedzieć, że Bass jest bardzo kochany do ludzi, uwielbia się bawić aportami, szybko się przywiązuje. Nie jest polecany do domu z kotami. W przypadku domu z psami, wszystko zależy od przewodnika i psa rezydenta. Nie polecamy go do rodziny z malutkimi dzieci, aczkolwiek w przypadku bardzo mądrego doświadczonego opiekuna, i taki dom weźmiemy pod uwagę. Fajnie jakby pies trafił do domu z ogródkiem, jednak nie jest to warunek konieczny.
Bass przebywa w psim hotelu pod Warszawą. Kontakt w sprawie adopcji: 501 797 018

Oprócz domu stałego pilnie poszukujemy dla Bassa domu tymczasowego na terenie Warszawy. Fundacja zobowiązuje się do wszelkiej pomocy w codziennej opiece i szkoleniu.

019A5415z 019A5419z 019A5456z019A5474 019A5478 019A5623z

30.04.2016 Sobota to jeden z najwspanialszych dni w dotychczasowym życiu Bassa. Nasz piękny, wyjątkowo fotogeniczny podopieczny pojechał do nowego domu! Pomimo totalnego braku wychowania i utrwalonych niektórych kiepskich nawyków, znaleźli się jednak wspaniali ludzie, którzy postanowili go adoptować. Od wczoraj Bass ma nowe imię - Lays, ma nową siostrę - pitbullkę Labue i nową rodzinę - Kingę i Hamdiego oraz jest mieszkańcem warszawskiego Wilanowa. Bass ma też dom z pyszną michą, wspaniałą opiekę u najlepszych wetów, indywidualny tryb nauczania, ale przede wszystkim świadomych i mądrych opiekunów, którzy będą jego przewodnikami przez dalsze życie.
Bass, korzystaj z tego raju! Należy Ci się.