Borys male4

BORYS Złoty Bull
w typie amstaffa, wiek 12 lat

Wygląd: czarno-biały, uszy cięte.
Charakter: spokojny, wychowany, lubi dzieci.
Zdrowie: w trakcie diagnostyki

Miejsce pobytu: dom stały, Poiechówek, Goławice.

Borys to 12-letni pies w typie amstaffa. Przez całe swoje życie mieszkał w jednej rodzinie, gdzie wiódł spokojne życie. Został oddany do Fundacji AST z powodu alergii dziecka.
Borys chował się w mieszkaniu w bloku. Nie obce mu jest miasto, ruch uliczny, jest przyuczony do codziennej rozłąki z właścicielami, gdy Ci wychodzą do pracy. Nie niszczy zostawiany sam, trzyma potrzeby fizjologiczne do czasu spaceru.
Borys mieszkał w domu z dwójką dzieci w wieku szkolnym oraz yorkiem. Nie ma problemów w kontaktach z psami na spacerach, a także w domu. Do kotów nie jest sprawdzony.
Przed Borysem w fundacji badania (krew, USG, badanie serca) a w dalszej kolejności kastracja oraz usunięcie narośli z klatki piersiowej. Pomimo wieku Borys jest psem sprawnym, bardzo energicznym. Nie ma kulawizn, problemów z kręgosłupem, czy motoryką. Borys przebywa obecnie w domu tymczasowym Warszawie.

Borys 2 Borys 4 Borys 6
Borys 9 Borys 12 Borys 13

17.01.2018 Przepiękny Borys, nasz 12-letni Złoty Bull w ostatnim czasie przeszedł badania krwi oraz pełne badania serca w Vetcardii Specjalistycznej Przychodni Weterynaryjnej. Przed nami jeszcze badanie USG, które odbędzie się w najbliższy poniedziałek. Jeśli w jamie brzusznej nie będzie nic niepokojącego - Borys idzie pod skalpel - zostanie wykastrowany oraz zostanie mu usunięta narośl na klatce piersiowej.
Kochani, przy Borysie potrzebujemy dwojakiej pomocy - wsparcia na diagnostykę i operację. Oraz nowego domu po wyleczeniu.
Z dopiskiem DAROWIZNA BORYS

Przepiękne fotki dzięki Adamowi Dorozińskiemu z Na Psa Urok - psia fotografia.

Borys 16 Borys 20 Borys 23
Borys 25 Borys 29 Borys 32
Borys 33 Borys 37 Borys 40

28.02.2018 Nowy adres zamieszkania a tym samym nową rodzinę i psich oraz kochich przyjaciół zyskał Borys. Nasz kawaler zawładnął sercami Pauliny i Wojtka, mieszkańców uroczej wioski koło Pomiechówka. Borys stanął na wysokości zadania, dogadał się bez problemu z dwoma suczkami rezydentkami, a dodatkowo uczy się relacji z kotem. Tym samym nasz senior zyskał opiekę i troskę, spacery w przepięknej okolicy i własny ogródek, ciepło kominka i ciepłych opiekunów.
Pragniemy ogromnie podziękować tym wspaniałym ludziom, którzy postanowili przyjąć pod swój dach Złotego Bulla. Nie zraził ich wiek ani choroby. Witamy Was w Family AST. Jesteśmy dumni, że do nas dołączyliście.  Podziękowania składamy też  na ręce Kasi, która darowała Borysowi szansę na "lepsze życia" otaczając go opieką domu tymczasowego.

28584506 1573107452767270 365785142 o