Ajga male2

AJGA
amstaff, wiek ok. 2-3 lat

Wygląd: w rudo-białe łaty.
Charakter: domowa, spokojna, wychowana, nie tolerująca innych zwierząt.
Zdrowie: po wypadku, powazne złamanie łapy

Miejsce pobytu: dom stały, Suwałki

Ajga jest ok. 2-3 letnią, kompaktową amstaffką, która niedawno została znaleziona na ulicach Radomia. Póki co poszukiwania właściciela nie dały rezultatu. Sunia około 3-4 tygodni temu musiała ulec wypadkowi, prawdopodobnie komunikacyjnemu. W jego wyniku doznała poważnego złamania łapy, z przemieszczeniem, z pogruchotaniem kości. Operacja tak skomplikowanego złamania nie jest możliwa w schronisku, gdzie przebywała Ajga, dlatego przywieźliśmy sunię do Warszawy, do ortopedy dr Bissenika z Całodobowej Kliniki Weterynaryjnej "Puławska". Dzięki wspaniałemu doktorowi, sunia została przyjęta natychmiast z opcja operacji na następny dzień. Będzie to drutowanie i gwoździowanie łapy. Rokowania są ostrożne, ale powinno się udać! Na dziś zabezpieczono Ajgę antybiotykiem, lekami przeciwbólowymi a jutro  szykujemy się na operację.

Ajga 00 Ajga 0

Ajga potrzebuje bardzo pilnie domu tymczasowego, w którym mogłaby dochodzić do siebie. W stabilizatorze sunia będzie musiała chodzić 8 tygodni. Sunia pomimo poważnego urazu bardzo dobrze sobie radzi i jest wesoła. My zaś bardzo potrzebujemy Waszej pomocy w postaci wsparcia na jutrzejszą i dalszą opiekę. Już nie raz udowodniliśmy, że w obliczu wyzwania miłośnicy TTB mają moc! To jest nasz czas!
AST Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych
79 1160 2202 0000 0000 8061 3463
W przypadku przelewów z zagranicy:
BIGBPLPW Bank Millenium S.A.
Branch Millenium
IBAN: PL 79 1160 2202 0000 0000 8061 3463
PayPal: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Z dopiskiem Darowizna AJGA

Ajga 1 Ajga 4 Ajga 5
Ajga 6 Ajga 2 Ajga 3

21.08.2018 Dziś mamy wizytę u ortopedy z naszą podopieczną Ajgą. Sunia jest po operacji osteosyntezy przeprowadzonej 3 tygodnie temu. Dziś mamy się stawić na kontrolę. Trzymajcie kciuki! Przy okazji pragniemy zaapelować do Was o prawdziwy dom dla suni, bo najwyższy czas na nią!
Ajga jest cudowym, niekłopotliwym psem. Domowym, bardzo grzecznie znoszącym samotność, nie niszczącym, nie brudzącym w domu. Nie widzimy przeciwwskazań aby mieszkała w domu z mądrymi, podrośniętymi dzieciakami. Niestety jeśli chodzi o zwierzaki Ajga musi być jedynaczką - w relacjach z psami i kotami nie umie się dobrze odnajdywać. Jeśli komuś serduszko zabije mocniej do pięknej, młodziutkiej Ajgi, zapraszamy do telefonowania: 501 797 018

17.09.2018 Przypominamy, że na super dom czeka u nas wspaniała amstaffka Ajga. To wspaniała ok. 2-3 letnia, domowa sunia, o bardzo miłej aparycji. Fajny psiak na start przygody z TTB. Ajga trafiła do nas w lipcu po skomplikowanym złamaniu tylnej kończyny. Przeszła zabieg stabilizacji, dzięki któremu powróci do pełnej sprawności. Na 2 października mamy zaplanowany zabieg wyjęcia stabilizatora i na tym powinna się zakończyć przygoda z ortopedią. Ale sam zabieg może odbyć się już w nowym domu, więc adoptujących szukamy już.
Ajga przebywa aktualnie w domu tymczasowym. Dała nam się poznać jako pies bardzo pozytywny i nie absorbujący. Dobrze znosi rozłąkę z opiekunami, gdy Ci idą do pracy. Nie sprawia problemów w codziennej opiece. Lubi spacery, nie jest lękowa czy agresywna, nie ma problemu z emocjami. Po prostu taki normalny amstaff. Sunia bardzo dobrze znosi podróże w aucie. Nie polecamy jej do domu z psami i kotami. Z tymi ostatnimi nie widzimy szans na wspólne życie. Z psami szansa istnieje, ale raczej na spacerach niż w warunkach domowych. Na spacerze Ajga ładnie mija się z napotykanymi psami.
Ajga czeka na dobry dom. Obecnie przebywa w Warszawie, ale domku szukamy w całej Polsce. Zapraszamy do kontaktu: tel: 501 797 018

05.10.2018 Nowy dom zyskała Ajga. Przeprowadziła się do Suwałk, do Ani i Patryka, którzy bez problemu przeszli procedurę adopcyjną i wykazali się cierpliwością, bowiem Ajga czekała w swoim DT na wyjęcie stabilizatora. Dzień po wyjęciu drutów, przyjechali z Suwałk do stolicy po naszą ślicznotkę. Aniu, Patryku, zyskaliście jednego z fajniejszych psów jakim dane nam było pomóc. Dbajcie, kochajcie, nie rozpieszczajcie za bardzo. Witajcie w Family AST! Jest nam niezmiernie miło, że Suwałki zyskały kolejnego psiaka od nas.

Ajga 9 Ajga 10 Ajga 11

 

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)