Luna male2

LUNA
w typie american bully, urodzona 189.08.2016 r.

Wygląd: ciemnoszara, z białymi znaczeniami
Charakter: spokojna, wychowana, pozytywna do ludzi i psów. 
Zdrowie: przed steryzlizacją.

Miejsce pobytu: dom tymczasowy, Kraków
Kontakt w sprawie adopcji: tel.: 661 665 695, mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Wirtualny Opiekun: brak

Luna to sunia w typie american bully, urodzona 19.08.2016 r. Lunka aktualnie przebywa w domu tymczasowym u Justyny i Maćka w Krakowie i na dziś daje nam się poznać, jako fajny i stabilny pies. Pozytywna względem ludzi, uśmiechnięta, chętna do kontaktu, ale nie nachalna.
Świetnie radzi sobie w mieście, nie jest lękliwa. Nowe sytuacje i nowe miejsca jej nie stresują. Będąc z Justyną w pracy pierwszego dnia, przespała niemalże cały ten czas. Pełen luz. Pierwszy egzamin z zostawania samej również zdała na 5+, jedyne czego należy pilnować to dobrze schowanego śmietnika, panienka ma ciągoty do przeglądu koszy. Na spacerach, na dziś, ciągnie na smyczy, ale jej tymczasowa rodzina już dzielnie nad tym pracuje.Luna wykazuje pozytywne zainteresowanie innymi psami (póki co udało nam się sprawdzić na mniejszych od niej psach) ładnie się z nimi wita. W najbliższym czasie sprawdzimy stosunek względem większych czterołapków.
Po dotychczasowych obserwacjach, nie wykluczalibyśmy domu z innym psem, ale tylko w opcji z mądrym, świadomym opiekunem. Wiemy bowiem, że Luna niegdyś mieszkała z psami, ale podczas posiłku pogryzła jednego z nich.
Przed Lunką jeszcze usg i zabieg sterylizacji. Dopiero wówczas błękitka będzie do adopcji, o ile Justyna z Maćkiem wypuszczą ją z rąk.

Luna 1 Luna 5 Luna 6
Luna 2 Luna 4

 

 
Polish (Poland)Norsk bokmål (Norway)English (United Kingdom)